Osoby zainteresowane tenisem wiedzą, że turniej Wimbledonu odbywa się obecnie w Wielkiej Brytanii. 3 lipca, w dniu otwarcia, gra jednego z najsławniejszych brytyjskich tenisistów Andy Murray przyszła zobaczyć księżną Cambridge, a dziś stało się wiadome, że jej brat i siostra Pippa i James Middleton zaczęli kibicować jej ulubionemu sportowcowi.

Джеймс и Пиппа Миддлтон

James i Pippa Middleton

Brat i siostra zaimponowali wszystkim spektakularnym występem na turnieju.

Pomimo faktu, że Pippa niedawno poślubił James Matthews, pojawia się w publicznych wydarzeniach w towarzystwie swojego brata. Tak więc do gry Andy Murray i niemiecki gracz Dustin Brown Middleton przybyli do rocznika samochodu. Land Rover z lat 60. ubiegłego wieku, który należy do rodziny Middleton, okazał się pojazdem.

Джеймс и Пиппа едут на стадион

James i Pippa idą na stadion

Jednak nie tylko samochód był interesujący dla publiczności. Pippa zaskoczyła innych swoim promiennym uśmiechem i eleganckim strojem. 33-letnia kobieta pojawiła się na stadionie w kremowej sukni z koronki marki Dolce & Gabbana, której cena to 465 $. Sam produkt był bardzo interesujący: stanik łączył w sobie kilka rodzajów koronek i miał latające rękawy-skrzydła, a spódnicę uszyto z trzech koronkowych pasków, które osiągnęły goleń Pippy. W odniesieniu do Jamesa Middletona młody człowiek ubrany był w jasnoniebieski dwuczęściowy garnitur, niebieską koszulę i liliowy krawat.

Пиппа Миддлтон

Pippa Middleton

Пиппа была одета в платье Dolce&Gabbana

Pippa miała na sobie sukienkę Dolce & Gabbana.

Пиппа миддлтон на Уимблдонском турнире

Pippa Middleton na Turnieju Wimbledonu

Czytaj także
  • Kate Middleton, siostra teścia, aresztowana pod zarzutem gwałtu osoby nieletniej
  • Donna Eyre powiedziała w wywiadzie, który wspierał ją w projekcie Dancing on Ice i co sądzi o ślubie księcia Harry'ego i Megan Markle
  • Kate Middleton zachwyciła fanów wspaniałym nabożeństwem w niedzielę

Fani są podekscytowani nieobecnością Matthewsa

Ślub Jamesa i Pippy był bardzo niedawny, ale w Londynie po ślubie małżonkowie nigdy się nie pojawili. Ten fakt daje fanom wiele spekulacji, które można znaleźć w Internecie: "Nie do końca rozumiem, dlaczego Pippa i James nie pojawiają się publicznie. Może się pokłócili? "," Co za dziwna sytuacja - uczestniczyć w wydarzeniach towarzyskich w towarzystwie brata? Jakoś to jest bardzo podejrzane "" Cóż, nie wiem, może James Matthews ma dużo pracy? Pippa uśmiecha się i szczęśliwie "itd.

Пиппа Миддлтон и Джеймс Мэттьюс на турниреПиппа Миддлтон и Джеймс Мэттьюс

Pippa Middleton i James Matthews