Znana 37-letnia amerykańska piosenkarka Pink w grudniu zeszłego roku stała się matką po raz drugi. W czasie ciąży kobieta zyskała 14 kilogramów i powiedziała, że ​​zrobi wszystko, aby powrócić do formy po porodzie. Sądząc przy okazji, jak postępuje codzienne życie słynnego piosenkarza, Pink i tak naprawdę zabrali się do roboty.

Пинк со своим вторым ребенком - сыном Джеймсоном

Zdjęcie z sali gimnastycznej i zaproszenie dla kobiet

Teraz wokalista aktywnie uczestniczy w siłowni. To stało się znane wczoraj, po tym jak 37-letni Pink opublikował na swojej stronie Instagram zdjęcie i napisał interesujące odwołanie do wszystkich kobiet, które nie mogą żyć bez ważenia:

"Wszyscy zapewne wiecie, że od końca lutego aktywnie trenuję, aby uzyskać formę. Jak myślisz, ile teraz ważę? Powiem ci sekret - 73 kilogramy! I to jest z moją niską postacią 159 cm. Szczerze mówiąc, kiedy patrzę na figurę, która pokazuje mi łuski, czuję wstyd i zawstydzenie. Według współczesnych standardów mogę łatwo przypisać ludziom cierpiącym na otyłość. Lubię jednak to, co widzę w lustrze. Nie mogę powiedzieć, że jestem doskonały, ale zamierzam to zrobić. Po spojrzeniu w lustro rozumiem, że postać na szalach to tylko figura. Nie można się skupiać tylko na standardach, bardzo ważne jest zrozumienie i zaakceptowanie emocji i uczuć, które odczuwasz, kiedy patrzysz na siebie. Wyrzuć łuski i przestań ważyć każdego dnia. Lepiej ciesz się refleksją w lustrze i uwierz mi, że przyniesie ona nie tylko pozytywne emocje do twojego życia, ale także pragnienie zmiany na lepsze. Pani, bądź sobą! ".
Пинк в тренажерном зале

Różowy na siłowni

Czytaj także
  • Coś poszło nie tak: Daughter Pink uczyniła z ojca kreatywną fryzurę
  • 10 gwiazdek, których fani mają swoich kolegów
  • Różowa z córką Willow Sage zrobiła plusk na CMA Awards

Różowy nie zapomina o diecie

Podczas gdy 37-letnia piosenkarka aktywnie opowiada o tym, jak rzuca dodatkowe kilogramy, informacja wyciekła do prasy, że oprócz aktywnych treningów, które obejmują nie tylko Pilates i jogę, ale także podnoszenie ciężarów, Pink jest na specjalnej diecie. Zostało to powiedziane przez jednego z przyjaciół piosenkarza zagranicznemu wydaniu:

"Pink zawsze słynął z dobrej formy. Wielu uważa ją za krępą i dość pulchną dla popu, ale na ciele wokalisty można raczej po omacku ​​dotknąć masy mięśniowej, a nie tłuszczu. Piosenkarka zawsze przyznała, że ​​nie obchodzi ją, co myślą o niej inni. Ale jej postać zawsze się przechwalała. Aby wyglądać tak dobrze, Pink spożywa dania zawierające białko i złożone węglowodany. Z reguły są to ryby i różne zielone sałatki. Teraz, gdy piosenkarka nie karmi już piersią swojego syna, może z łatwością dużo sobie pozwolić. Najważniejsze jest to, że jedzenie nie zawiera dużo tłuszczu. Piosenkarz dodaje do ryby mięso i różne owoce morza. Ponadto Pink wypija codziennie czystą wodę i co najmniej pół litra świeżego soku z różnych owoców. "
Во время беременности Пинк поправилась на 14 кгНа теле у Пинк можно нащупать только мышцыПинк всегда хвасталась своей фигуройПинк активно старается похудеть

Pink aktywnie próbuje schudnąć