Kilka dni temu Stany Zjednoczone świętowały Dzień Niepodległości. 4 lipca odbywają się masowe uroczystości i pikniki, w których aktywnie uczestniczą celebryci. 37-letnia piosenkarka Pink nie przestrzegała tradycji, ale po prostu poszła na spacer po Manhattanie z mężem Carey Hart i dwójką dzieci, gdzie została nagrana na paparazzi z kamery.

Пинк с мужем и детьми

Różowy z mężem i dziećmi

Różowy z rodziną - rzadkie publiczne wyjście

Po tym, jak Pink urodziła drugie dziecko, nie chce pojawiać się publicznie, poświęcając się całkowicie swojej rodzinie. Dlatego dzień przed premierą gwiazdy zrobiło dużo hałasu w sieciach społecznościowych. Zdjęcia opublikowane w Internecie powiedziały, że wokalista kroczył na Dolnym Manhattanie w rejonie Tribeca. Wraz z nią wzdłuż ulicy wkroczył mąż i córka, a sześciomiesięczny syn Jameson po cichu siedział w plecaku-kangurze w swojej gwiezdnej matce.

Пинк с семьей на прогулке по Нижнему Манхэттену

Różowy z rodziną na spacerze po Dolnym Manhattanie

Jeśli chodzi o wygląd, gwiazda wolała nosić czerwone sportowe spodnie, biały T-shirt i ten sam kolor mokasynów do chodzenia. Obraz celebryty uzupełniony błyszczącymi okularami przeciwsłonecznymi i kolczykami-pierścionkami o imponujących rozmiarach. Pomimo szerokiej odzieży, fani zauważyli, że Pink naprawdę nie chce stracić na wadze po porodzie, co, nawiasem mówiąc, nie przeszkadza jej bardzo.

Пинк с детьми

Różowy z dziećmi

Пинк на прогулке была одета в свободную одежду Czytaj także
  • Coś poszło nie tak: Daughter Pink uczyniła z ojca kreatywną fryzurę
  • 10 gwiazdek, których fani mają swoich kolegów
  • Różowa z córką Willow Sage zrobiła plusk na CMA Awards

Pink mówi o swoim wyglądzie

Ostatnio gwiazdy z całego świata mają obsesję na punkcie swojej urody i idealnej figury. To prawda, są wyjątki w ich szeregach, a Pink jest jednym z nich. Niedawno gwiazda pop udzieliła małego wywiadu, w którym ponownie podniesiono kwestię nadwagi. Oto, co powiedział Pink:

"Ostatnio coraz częściej słyszę, że moja postać nie spełnia współczesnych standardów piękna. Tak, przy wzroście 1,62 metra ważę 72 kilogramy! Kiedy wypowiadam te słowa, wydaje mi się, że jest to jakieś szaleństwo, ale tak jest. Mimo to czuję się świetnie. Cóż, niech to będzie, że nie jestem tym, czego wielu chce, ale jestem mną! Szczerze mówiąc, kiedy patrzę na siebie w lustrze, podziwiam siebie. Podoba mi się sposób, w jaki wyglądam teraz! ".
Пинк не стремится сбрасывать весСейчас Пинк чувствует себя прекрасно

Różowy teraz świetnie sobie radzi