Popularny 35-letni amerykański scenarzysta i komik Colin Jost, podobnie jak wiele gwiazd filmowych i telewizyjnych, znalazł się na 69. nagród Emmy. Być może nie zwróciłby uwagi dziennikarzy na swoją osobę, gdyby nie plotkował przez ostatnie kilka miesięcy. Mówi się, że Colin zakręcił romans z gwiazdą ekranu Scarlett Johansson, czego nie było na imprezie. Reporterzy poszli dowiedzieć się szczegółów tego związku miłosnego, a on nie wahał się powiedzieć o stosunku do swojej dziewczyny, ale nie podał jej imienia.

Колин Жост

Colin Jost

Niesamowite johansson

Pierwsi ludzie, którzy rozmawiali z Colinem, byli dziennikarzami publikacji Entertainment Tonight. Oto kilka słów o jego kochance powiedział scenarzysta:

"Miałem szczęście, że ta piękna kobieta pojawiła się w moim życiu. Podziwiam ją! Jest cudowna i niesamowita. Daje mi dużo pozytywności i miłości, której kiedyś mi brakowało. Szaleję za nią. "
Скарлетт Йоханссон

Scarlett Johansson

Potem Colin mówił o poznaniu swojej ukochanej. Oto słowa komika:

"Po raz pierwszy rozmawiałem z moją przyszłą dziewczyną na planie programu Saturday Night Live. To było coś niewyobrażalnego. Wywarła na mnie bardzo silne wrażenie. Nawet wtedy zacząłem myśleć o tym, co chciałbym z nią być. To prawda, że ​​było to około 10 lat temu i byłem aspirującym scenarzystą. Od tego czasu jakoś się skrzyżowaliśmy, ale między nami nigdy nie wydarzyło się nic poważnego. Teraz ta dziewczyna jest ze mną i to jest coś wielkiego. Jestem szczęśliwy i to wszystko. "
Колин считает Скарлетт удивительной Czytaj także
  • Scarlett Johansson zmieniła kolor włosów i połączyła się z Colinem Joistem
  • Scarlett Johansson rozpoznała właściciela najbardziej atrakcyjnych warg na świecie
  • Zhub daje: w sieci śmieją się, jak wyglądałyby gwiazdy bez zębów!

Scarlett i Colin razem krótko

Pewnego razu w jednym ze swoich wywiadów Johansson przyznał, że wszyscy ludzie są poligamiczni, łącznie z nią. Wydaje się, aktorka stara się stosować się do tego punktu widzenia, zwłaszcza w ostatnim czasie. Na przykład Scarlett w czerwcu 2017 r. Został schwytany na paparazzi kamery w uścisku z Kevinem Yornem - jego prawnikiem. Według relacji naocznych świadków, młodzi ludzie najpierw zjedli obiad w restauracji w Los Angeles, ciągle się obejmując, a następnie udali się na spacer po nocnym mieście.

Колин встречается со Скарлетт недолго

Po tym Johansson był wielokrotnie widziany obok Colina Joosta, który również dostarczył aktorce mieszane uwagi. Nawiasem mówiąc, tylko w tym tygodniu Scarlett zakończyła postępowanie rozwodowe z mężem Francuzem Romainem Doriacem.

Скарлетт Йоханссон и ее бывший муж Ромен Дориак

Scarlett Johansson i jej były mąż Romain Doriak