Obraz "Alexander" był nie tylko udany dla aktorów Colina Farrella i Jareda Leto, ale wywołał wiele plotek na temat ich bliskiego związku. Gwiazdy przemysłu filmowego przez długi czas nie reagowały na te informacje, a teraz swobodnie komentują je.

Jared Leto i Colin Farrell razem - prawda czy spekulacja?

Obaj aktorzy kpią z plotek na temat powieści. Colin Farrell był zaskoczony, gdy dowiedział się, że jest gejem i że spotyka się z dziewczynami, aby wprowadzić w błąd opinię publiczną. Jared Leto ironicznie zastanawia się, dlaczego nie przypisano mu związku Angelina jolie .

Oczywiście nie mogli się zbliżyć - Jared i Colin spotykali się przez pół roku każdego dnia na planie. Ale porównywanie tych spotkań z relacjami ich prototypów, które spędzały razem dzieciństwo, walczyły o tę samą ideę, trudno.

Colin Farrell i Jared Leto pamiętają, że podczas zdjęć prawie cały zespół zebrał się - w nocy aktorzy uporządkowali scenariusz, często nie bez alkoholu, ale związek nie wykraczał poza granice przyzwoitości.

Pocałunek Colina Farrella i Jareda Leto

W filmie "Alexander" jest scena, w której Colin Farrell i Jared Leto prawie całują. Ta historia nie mogła nie przyciągnąć uwagi publiczności. Jared Leto w wielu wywiadach twierdzi, że główne postacie się nie całowały. Według niego, w filmie rzeczywiście, miłość do Aleksandra i Hefajstiona została pokazana, ale miłość, co oznacza społeczność, zaufanie i przyjazne uczucia. Aktor nie zaprzecza, że ​​istniała pewna intymna linia w spisku, co było zupełnie normalne w erze przedchrześcijańskiej.

Czytaj także
  • Angelina Jolie została pilnie zabrana do szpitala z powodu nieoczekiwanego omdlenia
  • 15 udanych ofert zdjęć: ile kosztowały najdroższe zdjęcia celebrytów?
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości

Po nakręceniu filmu Colin Farrell i Jared Leto kilkakrotnie spotykali się na publicznych imprezach, nie nawoływali się, nie porozumiewali się. Odpowiednio reagując na pogłoski o homoseksualnym związku, Jared Leto nie męczy się nad uspokajaniem publiczności swojej heteroseksualności swoimi powieściami. Dobrze znany jest także fakt, że Colin Farrell był żonaty i ma dziecko.

Колин Фаррелла и Джаред Лето связывают только съемки в Александре Колин Фаррелл с иронией реагирует на слухи о своих гей отношениях с Джаредом Лет Джаред Лето опровергает слухи о своей гомосексуальности романами с девушками
Колин Фаррелл и Джаред Лето в фильме АлександрКолин Фаррелл и Джаред Лето по их утверждениям не геиКолин Фаррелл и Джаред Лето не общаются