Mariah Carey usilnie stara się nie okazywać bólu po rozstaniu z Jamesem Packerem. Publicznie piosenkarka zachowuje się bardzo beztrosko, co przeraża, aw domu płacze w poduszce, jej krewni mówili mediom.

Przeminął na czele

Każdego wieczoru, aby być wśród ludzi, Mariah Carey przygotowuje się do otwartego stroju i po zrobieniu makijażu śpieszy się na kolejne przyjęcie. Tam tańczy zapalczywie, flirtuje z nieznajomymi i pije alkohol bardziej niż to konieczne. Rodzimi piosenkarze poważnie martwią się, że pójdzie za złymi nawykami.

Co jest pod prysznicem?

Niedawno Carey przygotowała różowe plany na przyszłość, organizując swój wspaniały ślub z udziałem Jamesa Packera. Gdy prawie wszystko było gotowe na uroczystość, a narzeczona w końcu rozwiodła się z ojcem swoich dzieci, Nickiem Cannonem, miliarder z niepotwierdzonych i zupełnie nieznanych powodów opuścił piękną Mariah. Według przyjaciół piosenkarki, nieraz próbowali rozmawiać z nią w głębi serca i dyskutować o tym, co się stało, ale zamknęła się i nie chce rozmawiać o tym bolesnym temacie dla niej.

Czytaj także
  • Były asystent Mariah Carey pozywa ją
  • Mariah Carey przyznała, że ​​cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową
  • 12 sławnych kobiet, którym udało się zachować dziewictwo przed ślubem

Zirytować Packera

Przez cały tydzień Carey prawie codziennie widzi tancerza Briana Tanakę, którego plotkarska uważa za miłośniczkę piosenkarki i wierzą, że to właśnie on spowodował rozpad pary. Wtajemniczony z wewnętrznego kręgu gwiazdy zapewnia, że ​​Mariah jest po prostu przyjaciółmi z młodym choreografem. Wie, że Jamesowi się to nie podobało, więc po rozstaniu zaczęła celowo spędzać wieczory z Tanaką, by drażnić byłego narzeczonego, który ją opuścił.

Кэри плохо переносит разрыв с женихом Поведение Мэрайи в последнее время тревожит Мэрайя ежедневно посещает вечеринки и увлеклась алкоголем
Певица старается быть веселой на публике46-летняя Кэри назло Пэкеру видится с 33-летним Брайаном ТанакойМэрайя и Джеймс казались счастливой парой