Jak się okazało, słynny sportowiec Mike Tyson stanie się częścią zespołu castingowego, który pracuje nad ponownym uruchomieniem projektu Kickboxer. W pewnym momencie był grany przez Jean-Claude'a Van Damme'a i to właśnie ten film sprawił, że aktor stał się gwiazdą pierwszej wielkości.

W filmie "Kickboxer: Retaliation" czarny awanturnik będzie odgrywał rolę bezkompromisowego zbrodniarza, który bierze czynny udział w sporze kryminalnym.

Jak to będzie

Producent filmu, Robert Hickman, powiedział o swoim potomstwie:

"W strzelaninach wykorzystaliśmy aż 14 profesjonalnych zawodników, głównie tych, którzy uczestniczyli w Mistrzostwach Walki Absolutnej - UFC. Konkretnie, Mike Tyson był dla nas wyjątkowym rozwiązaniem. Doda do fabuły filmu jakiś nowy odcień, wzbudzi zainteresowanie i wywoła podniecenie wśród publiczności. "

Proces fotografowania trwa pełną parą. "Kickboxer-2" jest kręcony w USA (Kalifornia i Nevada), a także w Tajlandii. Producent twierdzi, że film zostanie wydany na początku przyszłego roku.

W nowym projekcie było miejsce dla Jean-Claude'a Van Damme'a (no, jak bez niego?). Gra rolę guru bohatera granego przez Alaina Mussiego.

Czytaj także
  • Mariah Carey podczas Kids 'Choice Awards 2018 ze swoim byłym mężem i dziećmi
  • Odwrócili szczęście: 26 aktorów, którzy zostali zwolnieni podczas kręcenia filmu
  • Mike Tyson zmienił profil: były bokser chce się rozwijać ... marihuana medyczna!
Jak to było

Przypomnijmy, że film "Kickboxer" został wydany na dużych ekranach w odległym 1989 roku. 29-letni Belg odgrywał rolę sportowca, przed którym w pojedynku w tajlandzkim boksie jego starszy brat został ranny. Z zemsty, szuka wyjątkowego trenera i bierze od niego lekcje sztuk walki. Krytycy filmu twierdzą autorytatywnie, że ten powstaniec jest jednym z odnoszących największe sukcesy aktorów w swojej karierze.

O Mike'u Tysonie można powiedzieć wiele ciekawych rzeczy: jest on słynnym bokserem, promotorem i aktorem. W 2005 roku oficjalnie ogłosił swoją emeryturę, a następnie stał się regularnym w programie telewizyjnym, gwiazda serii i autor książki wspomnień.

Тайсон — один из самых известных спортсменов в истории бокса Тайсон внесен в Книгу рекордов Гиннесса Он носил звание абсолютного чемпиона мира
Легендарная растяжка Ван ДаммаМайк Тайсон снимется в сиквеле Продюсер сиквела Роберт Хикман уточнил, что всего к участию в съемках привлекли