Nie trzeba sympatyzować z wdową po miłości Hugha Hefnera, pomimo surowych warunków umowy małżeńskiej, nie zostanie ona pozbawiona środków do życia i otrzyma przyjemne premie w postaci luksusowej rezydencji w Beverly Hills o wartości ponad 7 milionów, jednorazowej wypłaty w wysokości 5 milionów dolarów i biżuterii. Dla młodej i seksownej wdowy ─ to świetny start w życiu wolnym od zobowiązań!

Пара поженилась в 2013 году

Para wyszła za mąż w 2013 roku

Хефнер заставил подписать жену брачный договор

Hefner zmusił żonę do podpisania umowy małżeńskiej

Założyciel magazynu dla mężczyzn był wielokrotnie żonaty i ma czworo dzieci. Każdemu z nich pozostawił część swojej wielomilionowej fortuny, nie zapominając o duszy, przekazał darowizny na cele charytatywne i Uniwersytet Południowej Kalifornii. Legendarna posiadłość Playboya, zapełniona miłością i skandalem, warta 100 milionów, pozostaje najprawdopodobniej za synem Coopera Hefnera, który jest dyrektorem kreatywnym w rodzinnym biznesie.

Все считали, что жена останется без наследства

Wszyscy wierzyli, że jego żona zostanie bez dziedziczenia

Wcześniej w tabloidach zachodnich dyskutowano na temat trudnych warunków umowy małżeńskiej, zgodnie z którą 31-letni Crystal Harris nie otrzymał niczego absolutnie po śmierci współmałżonka, ale wszyscy byli głęboko w błędzie. Dom, który odziedziczy dziewczynę, ma imponujące rozmiary: 4 sypialnie z łazienkami, ogromne garderoby, niesamowity rozmiar basenu, lista może być kontynuowana i kontynuowana, trudno sobie wyobrazić, co jeszcze może być zlokalizowane na terenie rezydencji za kilka milionów dolarów.

Жене разрешили оставить драгоценности

Żonie pozwolono opuścić biżuterię

Czytaj także
  • Bez narkotyków: dzieci Hugha Hefnera można pozostawić bez dziedziczenia za wiele milionów dolarów
  • Wdowa po Hugh Hefneru, Crystal Harris, po raz pierwszy skomentowała swoją śmierć
  • Młodą żonę Hugh Hefnera pozostawiono bez dziedziczenia

Przypomnijmy, że 91-letni Hefner zmarł 27 września i pozostawił po sobie ogromne dziedzictwo finansowe i kulturowe. Jak powiedział syn założyciela marki Playboy w wywiadzie dla "People Coopera", jego ojciec popełnił seksualną rewolucję w umysłach Amerykanów i pozwolił na przegląd granic wolności. Z tym trudno się kłócić, przeżył długie i pełne wrażeń życie!