Według kilku francuskich wydań, modelka i aktorka Vanessa Paradis żeni się z reżyserem i scenarzystą Samuelem Benshetri. 45-letnia gwiazda otrzymała propozycję małżeństwa, a zaangażowanie, którego szczegóły nie są znane, już się odbyło. Para już wyznaczyła dzień ślubu 19 lipca. Odbędzie się on na wybrzeżu Francji na pięknej wyspie Иlejek de Ré. Uroczystość odbędzie się w luksusowej willi - ulubionym miejscu wakacyjnym francuskich celebrytów.

Ванесса Паради в 45 лет впервые выходит замуж Pierwszy ślub

Przypomnijmy, że ten ślub będzie dla Vanessy Paradis, która jako pierwsza zamieszkała w cywilnym małżeństwie z Johnnym Deppem w wieku 14 lat. Aktorka urodziła Deppa dwojga dzieci, córkę Lily-Rose i syna Jacka.

Самюэль Беншетри полюбил Ванессу с первого взгляда

A dla Samuela będzie to drugie małżeństwo. W 2003 roku reżyser był tragicznie owdowiały. Jego żona Marie Trintignan została brutalnie pobita przez swojego kochanka, muzyka Bertranda Kanta, i zmarła w szpitalu od obrażeń nie dających się pogodzić z życiem. Od Marie Samuel zostawił syna Julesa, który ma teraz 19 lat. Benshetri ma również córkę od aktorki Anny Muglalis, która jest dziewczyną Paradiego, która obecnie spotyka się z byłym chłopakiem Vanessą Benjamin Biole. Samuel zerwał z Anną w 2012 roku, a Vanessa z Biolą w 2015 roku.

Ванесса Паради со своим женихом Czytaj także
  • Lily-Rose Depp i Ash Steimest rozstali się po dwuletnim romansie
  • Vanessa Paradis i jej narzeczony Samuel Benshetri odwiedzili zakupy w Los Angeles
  • Vanessa Paradis i Samuel Benshetri zostały po raz pierwszy opublikowane

Po raz pierwszy Paradi i Benshetri zaczęli mówić o powieści pod koniec 2016 roku, po listopadowej publikacji belgijskiego Voici ze zdjęciem pary na romantycznej kolacji na okładce. Wiadomo, że znajomy wydarzył się w 2016 roku na planie filmu "Pies". Reżyser zakochał się w Vanessie od pierwszego wejrzenia, a ona odpowiedziała mu w odpowiedzi.