Święta z okazji 80. rocznicy króla i królowej Norwegii zostaną zapamiętane przez przedstawicieli rodzin królewskich Europy przez długi czas. Wczoraj dowiedział się o śmiesznym akcie księcia, Haakona, który ogolił sobie wąsy i brodę na bankiecie, a dziś media opowiedziały o ekscentrycznej sztuczce jego 11-letniego syna.

Dziecinny żart

Młody książę Sverre Magnus, który jest młodszym potomkiem norweskiego księcia Haakona i jego ukochanej małżonki Mette-Marit, postanowił nadążyć za swoim figowym ojcem w rocznicę ukoronowania swoich dziadków. Chłopiec, który jest trzecim w kolejności na norweskim tronie, otoczył króla Haralda V i królową Sonia, rodziców i innych bliskich krewnych, pozował na balkonie przed tłumem dziennikarzy.

Монаршее семейство Норвегии позирует на балконе

Królewska rodzina Norwegów pozuje na balkonie

Uczestnicy uroczyście patrzyli na kamery, gdy nagle Sverre Magnus zaczął tańczyć, rysować twarze i przedstawiać popularny ruch tańca Dab. Członkowie rodziny królewskiej udawali, że nie zauważają wybryków księcia, tylko 12-letnia Lea Isadora Ben, kuzyn Sverre Magnus, próbowała go uspokoić.

Сверре Магнус продемонстрировал танцевальное движение Dab

Sverre Magnus zademonstrował ruch tańca Dab

Dab-жест в исполнении принца Гарри

Dab-gest księcia Harry'ego

Принц корчил рожицы на камеру

Książę skrzywił się przed kamerą

Юный принц Сверре Магнус

Walka taneczna

W tej wolności na królewskim balkonie jeszcze się nie skończyło. Haakon i Mette-Marit wzięli pałeczkę od swojego syna, tańcząc zabawny taniec do tradycyjnej piosenki Happy Birthday. Król i królowa, zdając sobie sprawę, że protokół został ostatecznie złamany, uśmiechnęli się tylko, patrząc na triki ich syna, synowej i wnuka.

Czytaj także
  • Książę Norwegii Haakon ogolił swoją brodę i wąsy podczas królewskiego uczty
  • Królowa Silvia ze Szwecji pokazała wszystkim, jak bardzo kocha swoją wnuczkę
  • Kate Middleton i książę William sadzili drzewo na przyjęciu w ogrodzie

Nuda, życie króla Haralda V i królowej Soni, których nie nazwałam, możemy się tylko domyślać, co się dzieje za zamkniętymi drzwiami pałacu królewskiego.

Принц Хокон в какой-то момент появился за столом без бороды и усов

Książę Haakon w pewnym momencie pojawił się przy stole bez brody i wąsów.