Amerykańskie gwiazdy filmowe Ian Somerhalder i Nikki Reed świętują wspólnie swój drugi rok małżeństwa. Świętujcie te święta "Zmierzch" i "Pamiętniki wampirów" rozpoczęły się, zgodnie z oczekiwaniami, wspólnymi pozdrowieniami, zamieszczając w Internecie bardzo wzruszające posty. Ale Niki i Yen nadal dobrze się bawili nie w restauracji, ale w studiu nagraniowym, w którym zabrzmiała piosenka poświęcona Somerhalder.

Йен Сомерхолдер и Никки Рид

Ian Somerhalder i Nikki Reed

Para z miłością pogratulowała sobie nawzajem w rocznicę

Pierwszym, który opublikował na swojej stronie Instagram, był Ian, pisząc te słowa do swojej żony:

"Nikki, jesteś najbardziej niesamowitą osobą na świecie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałeś się mnie poślubić i poświęcić mi swoje życie. Te dwa lata, kiedy jesteśmy razem, najpiękniejsze, jakie tylko miałem. Mówię ci "dziękuję" za to, co powiedziałeś 2 lata temu. Jesteś dla mnie kimś więcej niż współmałżonkiem, jesteś moim najlepszym przyjacielem, inteligentnym kochankiem, a także najbardziej cierpliwą, utalentowaną i życzliwą dziewczyną na świecie. Jestem pewien, że dzięki tobie moje życie wypełni się wieloma cudownymi i szczęśliwymi chwilami, których nie będę mógł liczyć do końca, bo zestarzeję się ... Bardzo cię kocham! "
Йен поздравил Никки

Ian pogratulował Nikki

Po tak niezwykłym poście sieć otrzymała wiadomość od Nikki:

"Mój adorowany i najbardziej ukochany człowiek, mój najlepszy przyjaciel, mój partner na całe życie, moja druga połowa! W 2015 roku powiedzieliśmy "Tak", rozpoczynając nowy rozdział w naszym życiu. Teraz jesteśmy silną, kochającą rodziną i każdego dnia czujemy się coraz bardziej. Bardzo się cieszę, ponieważ jesteś kapitanem naszego statku, który dryfuje strumieniem tylko w górę. To fascynująca i niesamowita przygoda, którą miałem tylko ja. Dziękuję bardzo za bycie w moim życiu. Jestem wdzięczny, że z biegiem czasu pozostaniesz tak, jak ja ciebie znam. Bardzo cię kocham. Szczęśliwa rocznica.
Этим снимком Никки поздравила Йена

To zdjęcie Nikki pogratulowała Jenie

Czytaj także
  • Ciężarna Eva Longoria w mini sukience błysnęła w konkursie Producers Guild Awards 2018
  • Nikki Reed i Ian Somerhalder na prezentacji kolekcji niezwykłej biżuterii
  • Ciąży Miranda Kerr i inne gwiazdy na afterparty Golden Golden Globe

Nowa piosenka dla Jeny

Po wypowiedzeniu pięknych słów para poszła do wytwórni muzycznej, z którą współpracuje Reed. Tam Nikki zademonstrowała swoją nową piosenkę, którą poświęciła Jenie. To prawda, że ​​teraz w Internecie dostępny jest tylko mały fragment, ponieważ prace nad kompozycją nie zostały jeszcze zakończone. Jednak Somerhalder, podobnie jak fani, był zachwycony tym, co usłyszał. Ian napisał w Internecie bardzo pozytywną odpowiedź, skierowaną do Reeda:

"Moja droga, nie mogłem sobie nawet wyobrazić, że nasze święta będą tak chłodne! Fascynuje mnie twój głos i to, co dla mnie zrobiłeś. Dziś spędzimy w wytwórni płytowej na dźwięk twojej piosenki z kieliszkami szampana w rękach. "

To naprawdę piękny sposób na spotkanie. Gdy zegar uderzy w mniej niż 1 godzinę. Mogę tylko mieć nadzieję ...

Publikacja z iansomerhalder (@iansomerhalder)

Nawiasem mówiąc, Ian i Nikki pobrali się w kwietniu 2015 roku. Przed ślubem aktorzy spotykali się tylko przez rok, ale to nie znaczy, że nie są pewni swoich uczuć. Somerhalder i Reed we wszystkich swoich wywiadach nie zapominają o sobie rozmawiać. Małżonkowie wielokrotnie powtarzali, że w ich rodzinie króluje miłość i harmonia.

В семье у Йена Сомерхолдера и Никки Рид царит любовьНикки и Йен поженились 2 года назад

Nikki i Ian pobrali się 2 lata temu

Никки и Йен всегда говорят о любви к друг другу