Czy pamiętasz głośną historię z pocałunkiem Victorii Beckham z jej pięcioletnią córką Harper, kiedy cała zapora negatywności uderzyła w głowę ziarnko pieprzu? Potem fani piosenkarki i projektanta przyszli do jej obrony i wystawili społeczny flashmob na swoich portalach społecznościowych.

Publikacja Davida Beckhama (@davidbeckham)

Mamy poważne wątpliwości, że fani Davida Beckhama będą chcieli powtórzyć jego zdjęcie, które były piłkarz opublikował w zeszłym miesiącu na swoim Instagramie. Zbyt było niejednoznaczne. Prawdopodobnie już odgadłeś. Na obrazie brutalny macho delikatnie całuje tego samego pięcioletniego Harfiarza w usta! Najwyraźniej w Beckhams zwyczajowo jest całować potomstwo w dorosły sposób ...

Spóźnione usprawiedliwienie

Warto oddać hołd sławnemu fragmentowi. Pan Beckham nie spieszył się z wymuszaniem dziwnego zdjęcia z dzieckiem. Jednak w przeciwieństwie do swojej żony, która po prostu zignorowała sianokosów, David wciąż próbował znaleźć słowa i opowiedział na Facebooku o swoim stosunku do tego incydentu podczas transmisji na żywo. To prawda, tylko miesiąc po opublikowaniu migawki.

Publikacja Davida Beckhama (@davidbeckham)

Jeden z najbardziej opłacanych piłkarzy świata powiedział, że on i jego ukochana żona całują wszystkie swoje dzieci w usta! Para nie widzi w tym nic nagannego, ponieważ jest tylko manifestacją rodzicielskiej miłości i przywiązania w stosunku do ich spadkobierców.

Тот самый поцелуй

Beks powiedział, że nie myślałby o zmianie swoich zwyczajów ojcowskich, tylko dlatego, że kogoś nie lubią. Co więcej, jest gotów pocałować najstarszego syna, 18-letni Brooklyn na ustach, jeśli nie ma nic przeciwko. Piłkarz podsumował swoje przemówienie w następujący sposób: "Dzieci dla rodziców zawsze pozostają dziećmi w każdym wieku, a moja czułość wobec moich synów i córek nie zniknie gdziekolwiek z biegiem lat".

Publikacja Davida Beckhama (@davidbeckham)

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • 16 znanych mężczyzn z wielką godnością

Trudno się z tym kłócić, prawda?