Pewnego dnia informacje poufne ujawniły się w prasie na temat tego, że babka księcia Harry'ego i królowa Wielkiej Brytanii w niepełnym wymiarze godzin jest bardzo rozczarowana pierwszym oficjalnym wydaniem Megan Markle jako narzeczoną jej wnuka.

Zachowanie publiczności wydawało się zbyt monarchiczne dla Elżbiety II zbyt wulgarne. Faktem jest, że nikt nie wątpi w przyszłość aktorki: jest ona przeznaczona na poślubienie księcia, w tym przypadku Megan po prostu będzie musiała postępować zgodnie z zasadami etykiety pałacowej, należy pamiętać, że para zaczęła się umawiać około 1 roku temu. W tym czasie stało się jasne: wszystkie są poważne. Potwierdzając to, gwiazda serialu "siła wyższa" bez zakłopotania mówiła o swoim związku z ukochanym człowiekiem z rodziny koronowanej w wywiadzie dla dziennikarzy Vanity Fair.

Королева недовольна Меган Маркл

A para oficjalnie wzięła udział w publicznym wydarzeniu. Megan i Harry pojawili się na Niepełnosprawnym Turnieju - "Igrzyskach bez bicia", który odbył się w Toronto pod koniec września.

Королева раскритиковала одежду актрисы Komentarz od królowej

Fani syna księżnej Diany są zachwyceni jego wyborem! Jest oczywiste, że Harry i Megan są zakochani, szczęśliwi i lubią się komunikować ze sobą. Ale Elżbieta II była zawiedziona zachowaniem swojej przyszłej synowej. O tej edycji OK! zgłosił źródło zbliżone do rodziny królewskiej:

"Elżbieta II nie przepadała za ubraniami Megan. Podarte dżinsy, męska koszula i gigantyczny skórzany worek ... Nie, ukochany książę musi starannie wybrać toalety do publikacji! Ponadto para musi zachowywać się skromniej i nie trzymać rąk publicznie. W tym, Harry może pójść za przykładem swojego starszego brata i jego żony. Ważne jest, aby przestrzegać królewskiej etykiety. "
Первый официальный выход пары

Jednak nie myśl, że królowa nie daje szansy potencjalnemu krewnemu. Tak, Megan Markle musi przemyśleć swój styl ubierania i postawy, jeśli chce dołączyć do rodziny królewskiej. Ale babka narzeczona jest gotowa zapewnić 36-letniej aktorce wszelką możliwą pomoc w "reedukacji".

Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Ważna rzecz w bagażu Windsoru. Będziesz zaskoczony!
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci

Zauważ, że po tym wywiadzie nie nastąpiła żadna reakcja służby prasowej rodziny królewskiej w Wielkiej Brytanii.