Teraz w Paryżu jest Tydzień Mody. Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń był pokaz mody Chanel, którego dyrektorem kreatywnym jest Karl Lagerfeld. 84-letni projektant mody uwielbia spektakularne widowiska i tym razem spodobał się swoim gwiazdorskim gościom pokazem wiosenno-letniej kolekcji 2018 roku w Grand Palace, architektonicznej konstrukcji znajdującej się po lewej stronie Pól Elizejskich. Jak wielu już zapewne się domyśliło, do nowej kolekcji zeszło kilku sławnych gości: aktorki Marion Cotillard i Isabelle Huppert, piosenkarka Rita Ora i wielu innych.

Показ весенне-летней коллекции бренда Chanel

Prezentacja wiosenno-letniej kolekcji marki Chanel

Pokaż gości i Kaya Gerber

Karl Lagerfeld zawsze wybiera raczej szczupłe, jeśli nie więcej, modele prezentujące swoje kolekcje. Dziewczęta nie mają dobrze zdefiniowanych postaci, a wielu ekspertów w dziedzinie medycyny uważa, że ​​wszyscy cierpią na anoreksję. Mimo to Karl nadal demonstruje ubrania na surowych młodych modelach, a jedną z nich, która świeciła na wystawie, była 16-letnia Kaya Gerber - córka byłej modelki Cindy Crawford. Dziewczyna zaprezentowała kremową sukienkę, ozdobioną piórami i cyrkoniami.

Кайя Гербер

Kaya Gerber

Spośród gwiezdnych gości, którzy wzięli udział w pokazie, można było wybrać aktorkę Marion Cotillard. Pojawiła się na imprezie w wydłużonym granatowym swetrze, czarnych rajstopach i butach tego samego koloru. Aktorka Isabelle Huppert postanowiła także zaprezentować ubrania w ciemnoniebieskich i czarnych kolorach. Na pokazie Karla Lagerfelda Isabelle pojawiła się w długiej szyfonowej sukni z plisowaną spódnicą, a także krótkiej skórzanej kurtce i czarnych butach. Piosenkarka Rita Ora postanowiła zademonstrować sportowy styl łączący szaro-białe trampki i krótką sukienkę w tym samym odcieniu z kapturem i zamkiem z przodu. To stworzenie zostało przedstawione przez Karla w jego poprzedniej kolekcji.

Марион Котийяр

Marion Cotillard

Изабель Юппер

Isabelle Huppert

Рита Ора

Rita Ora

Model Sasha Luss pojawił się na 84-letnim pokazie mody w couturier w marynarce w kolorze białym i czarnym od marki Chanel, obszernych sztruksowych spodni i masywnych czarnych butów. Aktorka baletowa Orelie DuPont przybyła na imprezę w białej koszulce, dżinsach i kurtce od Karla Lagerfelda, dodając do zdjęcia czarne buty na wysokim obcasie. Kolejnym gościem, o którym chciałbym wspomnieć był francuski model Carolyn de Maigret. 42-letnia gwiazda pojawiła się na pokazie w Lagerfeld w czarnym golfie, granatowych spodniach i białym kaszmirowym płaszczu.

Саша Лусс

Sasha Luss

Орели Дюпон

Aurely Dupont

Кэролайн Де Мегре

Caroline De Migre

Czytaj także
  • Rita Ora zrobiła na swoim fanom bardzo piękną sesję zdjęciową dla Glamour
  • Karl Lagerfeld udzielił bezkompromisowego wywiadu francuskiemu magazynowi Numéro
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini przechodzi przez plażę w Miami w sieci skandalu

Karl mówił o pracy w świecie mody

Po zakończeniu zbiórki Lagerfeld postanowił przemówić przed prasą, wypowiadając te słowa o swojej kolekcji:

"Teraz wysoka moda przeżywa odrodzenie. Ludzie chcą zobaczyć coś niezwykłego, futurystycznego i niezwykłego. Popyt na modele Chanel Fashion House jest szalony. Teraz sprzedaż klasyków jest bardzo trudna. Nikt jej nie potrzebuje. Ludzie chcą wyglądać inaczej, ciągle wyróżniając się z tłumu. A co najciekawsze, ważne są nie tylko style, które są teraz w modzie, ale także materiały, z których będą szyte ubrania. Ta kolekcja zawiera wszystkie moje pomysły i okazała się niesamowita!

Szczerze mówiąc, wciąż sam opracowuję każdy model. Nie lubię pracować z artystami i narysować wszystkich szkiców sam. Robię to całkiem nieźle, ponieważ wcześniej marzyłem o zostaniu projektantem, ale zupełnie przypadkowo trafiłem do świata mody. W ciągu jednego dnia mogę narysować około stu szkiców, ale 99% z nich trafia do kosza. Więc pracuję, więc pracowałem przez całe życie. Po tym, jak jestem przekonany, że szkic jest piękny, rozpoczynamy pracę nad produktem, a potem idziemy do archiwum. Wiele osób pyta mnie, czy lubię oglądać moje stare szkice, i zawsze mówię do wszystkich: "Nienawidzę archiwów! Nigdy nie wracam do starego. "

Коллекция Chanel весна-лето 2018

Kolekcja Chanel wiosna-lato 2018

Карл делает необычные нарядыСпрос на изделия от Лагерфельда очень большойВот такое пальто вводит в моду ЛагерфельдПерья и букле - постоянные элементы коллекций ChanelКарл Лагерфельд

Karl Lagerfeld