Teraz prawie wszystkie gwiazdy są w Toronto, gdzie odbywa się doroczny festiwal filmowy. Znane aktorki, 28-letnia Emma Stone, którą można zobaczyć na taśmach La La Land i Zwycięzca łatwego prowadzenia, a także 27-letnia Jennifer Lawrence, która uwielbiała role w filmach Pasażerowie i Igrzyska śmierci, również okazały się być na tym wydarzeniu. Wydawałoby się, że kobiety od dawna świadomi siebie i są przyjaciółmi, ale między nimi na jednej z konferencji prasowych, festiwal filmowy nie było nieporozumień.

Дженнифер Лоуренс и Эмма Стоун

Jennifer Lawrence i Emma Stone

Niezręczny moment w studiu Variety

12 września na Toronto Film Festival w Variety odbyła się duża konferencja prasowa, na której pokazano filmy "Mama!" I "Bitwa płci". Podczas tego wydarzenia można było zaobserwować wykonawców głównych ról tych obrazów. Lawrence zagrał bohaterkę w filmie "Mama!", A Stone można zobaczyć w "Bitwie płci". Zgodnie z oczekiwaniami na konferencji prasowej aktorzy i specjaliści zajmujący się taśmami spotykają się nieco wcześniej niż rozpoczyna się konferencja prasowa, i właśnie w tym momencie pojawił się kłopotliwy incydent. Kiedy Jennifer zobaczyła Emmę obok niej, podeszła do niej, próbując ją objąć, to właśnie ona zaczęła aktywnie unikać uścisku jej kolegi.

Эмма увернулась от объятий Дженнифер Czytaj także
  • Nicholas Hoult i Firstborn Briana Holly'ego
  • Jennifer Lawrence ma romans z reżyserem z Kijowa
  • Ponad 10 gwiazd, których intymne zdjęcia hakerów zamieściły w sieci i zhańbiono ich na cały świat!

Kilka wersji tego, co się stało

Natychmiast po tym, jak wideo z tej niezręcznej chwili trafiło do Internetu, sieci społecznościowe zaczęły posypywać różnymi wersjami tego, co mogło wywołać tak niezwykłą reakcję Emmy. Pierwsza wersja została oparta na finansowej stronie wydania. Od kilku lat Lawrence, według magazynu Forbes, znajduje się na szczycie listy, jako najlepiej zarabiająca aktorka. Jednak w tym roku została ona nacisnięta nie tylko przez Stone'a, który zajął jej miejsce z pensją w wysokości 26 milionów dolarów rocznie, ale także Jennifer Aniston z dochodami filmowymi w wysokości 25,5 miliona, siedząc wygodnie na drugim miejscu. Lawrence otrzymał trzecią pozycję w rankingu, ponieważ aktorka zarabiała tylko 24 miliony dolarów, jednak najwyraźniej nie przeszkadza jej to wcale.

Лоуренс и Стоун на пресс-конференции в Торонто

Lawrence i Stone na konferencji prasowej w Toronto

Druga wersja, która wydaje się bardziej prawdopodobna, została zbudowana na nieporozumieniu, które wydarzyło się między Stone'em, Lawrence'em i Damienem Shazellem, reżyserem taśmy La La Land, dla nagrody Golden Globe. Potem Emma zdecydowała się przytulić Damiena, gdy niespodziewanie dla wszystkich uniknął, decydując się na przyjęcie Jennifer. Po tym incydencie związek między kolegami i przyjaciółmi stał się bardzo zimny. Ponadto, po raz ostatni Stone próbuje w ogóle uniknąć kontaktu z Lawrence'em.

Pomimo takiego ochłodzenia relacji między aktorkami, Jennifer w jednym z jej wywiadów powiedziała następujące słowa o Emmie:

"Jestem szalonym fanem mojego zawodu i nie wyobrażam sobie życia bez działania. Emma jest taka sama. Jakoś zadzwoniła do mnie, mówiąc, że wzięła telefon od Woody'ego Harrelsona. Następnie rozmawialiśmy przez Internet przez około rok. Staliśmy się bardzo dobrymi przyjaciółmi. Jestem wielkim fanem Stone'a i jestem dumny, że mam takiego przyjaciela. "
Дженнифер Лоуренс и Эмма Стоун

Jennifer Lawrence i Emma Stone