Wiadomo już, że Kate Middleton jest w ósmym miesiącu ciąży, a poród spodziewany jest pod koniec kwietnia. Jeśli obliczenia medyczne są poprawne, a pojawienie się trzeciego dziecka, Kate i William, ma miejsce 23 kwietnia, ten dzień zbiega się z jednym z najważniejszych świąt chrześcijańskich, szczególnie czczonym w Wielkiej Brytanii - Dniem Świętego Jerzego, uważanym za patrona kraju.

Ta tradycja sięga ponad tysiąca lat. Według legendy, w starożytności św. Jerzy był wyzwolicielem wielu wiosek od złego smoka. A gdy święty pojawił się przed krzyżowcami, został ogłoszony patronem angielskiej armii w 1098 roku.

Кейт Миддлтон сейчас на восьмом месяце беременности

Dzisiaj, dla obywateli Wielkiej Brytanii, Dzień Świętego Jerzego jest tak samo ważnym świętem chrześcijańskim jak Boże Narodzenie.

Mary czy Artur?

Źródła mówią, że księżna jest trochę poruszona, ale ogólnie jej stan nie jest powodem do niepokoju, a teraz czuje się dobrze.

Пара не афиширует пол будущего ребенка

Oto, czego dziennikarze zdołali się nauczyć od insiderów:

"Dokładna data, oczywiście, nie jest znana, ale jeśli dziecko urodzi się 23 kwietnia, będzie to wielki zbieg okoliczności, bardzo patriotyczny. Jeśli urodziłby się chłopiec, z pewnością nie zostanie nazwany George. "

Catherine i William wychowują obecnie syna George'a i córkę Charlotte. Trzeci spadkobierca pary będzie piątym w kolejności na tronie angielskim, a jego wujek, książę Harry, cofnie się o krok. Jak jednak wiadomo, fakt ten wcale go nie denerwuje, mimo że informacja o płci dziecka nie została ujawniona, a ponadto Catherine i William nie znają płci samego przyszłego dziecka, w wielu klubach bukmacherskich aktywnie obstawiają dziewczynę, i w imieniu Maryi.

Третий ребенок пары родится в конце апреля

Jeden z pracowników biura bukmacherskiego Ladbrokes powiedział dziennikarzom w wywiadzie, że wielu klientów jest przekonanych, że to będzie dziewczyna, a miło byłoby nazwać ją po Babci Elżbiecie II, Królowej Marii.

Czytaj także
  • Książę William zagłosował na podłodze nienarodzonego dziecka
  • 22 zdjęcia dla dzieci, na których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej wskazówki!
  • Stało się wiadomo, co robią członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej w ciągu dnia!

Nie ma wiarygodnych informacji na temat stawek na najbliższą przyszłość dla nazwisk mężczyzn, ale wiadomo, że faworyci są imiona Arthura i Alberta, a wśród kobiet, oprócz Maryi, Victorii i Alice.