Andrea Pezic cieszyła się z paparazzi i jej fanów, decydując się na opalanie bez stanika. Obrazy manekina transpłciowego, którego nagie piersi pokryte są czarnymi kwadratami w celu cenzury, zostały natychmiast wydrukowane przez wiodące zachodnie media.

Idealna opalenizna

Być może zgodnie ze starym nawykiem (w końcu Andrea nie miała wcześniej kobiecej piersi), Pezic łatwo pozbył się wierzchu stroju kąpielowego, spoczywającego w towarzystwie swojego kolegi, modelu z Kirowogradu Aliny Baikovej. Wychodząc z wody, dziewczęta zrzuciły mokre biust, pokazując idealny kształt piersi, który wywołał poruszenie na plaży, szczególnie przedstawiciele silnej połowy ludzkości stali się nerwowi.

Андреа Пежич на пляже в Майами

Andrea Pejic na plaży w Miami

12Девушки чуть не спровоцировали на пляже скандал

Dziewczyny prawie wywołały skandal

Na szczycie popularności

Zainteresowanie społeczeństwa 25-letnim modelem, Andrea Pezic, który zmieniał się z mężczyzny na kobietę, rośnie z dnia na dzień. Dwa lata temu, całkiem udany model męski, który zasłynął swoim androgynicznym wyglądem, wydał oświadczenie, że wykonał zabiegi medyczne w celu korekty seksu, ponieważ zawsze marzył o byciu dziewczyną.

Czytaj także
  • Natalia Vodianova zgromadziła gwiazdy na Targach Fabulous Fund z okazji Halloween
  • Wymagający model Andrea Pezic całkowicie rozebrał się przed kamerą
  • Andrea Pezic przed i po operacji

Zadowolona ze swojego ciała, Andrea zmieniła się w prawdziwą córkę Ewy, z urokiem i urokiem charakterystycznym dla prawdziwych kobiet. W przeciwieństwie do większości mężczyzn, którzy zmienili płeć, według Pejica nie jest jasne, czy urodziła się z chromosomem XY.

Пежич на благотворительном осеннем бале ANGEL BALL в Нью-Йорке

Pejic na ANGEL BALL Autumn Charity Ball w Nowym Jorku w ubiegłym tygodniu

Пежич на страницах октябрского номера австралийского Vogue

Pezic na łamach październikowego numeru australijskiego Vogue