W świecie mody uważają, że córka Vanessy Paradis i Johnny'ego Deppa jest jasną personifikacją nowego pokolenia: odważnym spojrzeniem, pragnieniem doskonałości, pragnieniem twórczej wolności i autoekspresji. W tym roku stała się muzą domu Chanel i Karla Lagerfelda.

Czytaj także
  • Kim Kardashian została sfotografowana topless i opowiedziała o swoich tajemnicach piękna
  • 11 aktorów, których życie zmieniło się na zawsze po byciu w filmie
  • Kim Kardashian podziękował bodyshimerom za krytykę swojej postaci.
Chanel wikłał w gwiazdy gości z kolorowymi drutami

Dyrektor kreatywny otoczył się w dniu targów gwiazdorskimi przyjaciółmi i potencjalnymi klientami. Kim Kardashian był jednym z zaproszonych, ale skandaliczna historia rabunku zmusiła ją do ponownego rozważenia jej planów i powrotu do domu w Los Angeles. Pokaz w Paryżu poświęcony był wiekowi technologii cyfrowej, więc modele zostały zbezczeszczone w środowisku mikroukładów, jednostek operacyjnych i mnóstwa splecionych drutów kolorowych.

Лили-Роуз Депп очаровала Карла Лагерфельда и стала его музой В центре внимания на показе была юная Лили-Роуз Депп Модели дефилировали в окружении микросхем
Lily-Rose Depp oczarowała Karla Lagerfelda i stała się jego muzą.

Skupiono się na młodej Lily-Rose Depp, styliści z Chanel zaproponowali jej luksusowy wizerunek do spektaklu, w kontekście nowej wiosenno-letniej kolekcji Karla Lagerfelda. Model miał białe szorty, tweedową czarną kurtkę z wielokolorowym wzorem i miniaturowy biały kołnierzyk. Lily-Rose uzupełniła swój wygląd oryginalnymi dodatkami: długim złotym naszyjnikiem i masywnymi kolczykami. Jasny makijaż podkreślił młode rysy i zaznaczył nowy jesienny trend.

Chanel опутал звездных гостей цветными проводамиЛили-Роуз Депп и Гаспар УльельЛили-Роуз Депп желанная гостья на Неделях моды в Париже