Lily-Rose, 17-letnia córka aktorów Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, podejmuje pewne kroki w karierze modelki. Dziewczyna od dawna współpracuje z domem mody Chanel i jest jednym z ulubionych modeli słynnego Karla Lagerfelda. Dziś sieć ma film promocyjny i wideo, w którym Lily-Rose reklamuje nowy błyszczyk słynnej marki Chanel.

Лили-Роуз Депп в рекламе Chanel Rouge Coco Gloss

Lily-Rose Depp w reklamie Chanel Rouge Coco Gloss

Pojawił się internetowy film reklamowy

Tak jak w przypadku poważnych marek, nowość o nazwie Rouge Coco Gloss będzie reklamowana nie tylko w krótkim klipie, ale także w filmie, który mówi o wszystkich zaletach nowego produktu. Najpierw w sieci pojawił się jasny jednominutowy film, w którym Lily-Rose leży na podłodze wśród błysków różnych odcieni i robi miny. Całości tej akcji towarzyszy wesoła muzyka, która jest bardzo harmonijnie wkomponowana w porywisty blask-Depp.

Блеск Chanel Rouge Coco Gloss

Glitter Chanel Rouge Coco Gloss

Карл восторгается юной Депп

Po tym jak reklamy pojawiły się na ekranach telewizorów i pojawiły się w Internecie, Lagerfeld, dyrektor kreatywny Chanel, rozmawiał z dziennikarzami, mówiąc te słowa o Lily-Rose:

"Nigdy nie spotkałem tak pięknych dziewczyn. Lily jest jednocześnie urocza i urocza. Myślę, że teraz świat obserwuje wzrost prawdziwej gwiazdy na podium. "
Лили-Роуз Депп и Карл Лагерфельд

Lily-Rose Depp i Karl Lagerfeld

Czytaj także
  • Karl Lagerfeld udzielił bezkompromisowego wywiadu francuskiemu magazynowi Numéro
  • Lily-Rose Depp i Ash Steimest rozstali się po dwuletnim romansie
  • Podczas gdy Kaya Gerber w czerwonym bikini przechodzi przez plażę w Miami w sieci skandalu

Film reklamowy został nakręcony z Lily-Rose

Gdy wielu było w stanie cieszyć się jasnym Deppem i tymi samymi soczystymi błyszczykami, w sieci pojawił się film reklamowy. Jego historia opierała się na dialogu między Lily i wizażystką Lucia Pitsa. Film zaczyna się od tego, że Depp mówi, że wybiera ubrania dla siebie od półtora roku. Potem rozmowa idzie gładko do kosmetyków. Dziewczyna pamięta, jak w 16 rocznicę Vanessy dała jej pudełko pełne kosmetyków marki Chanel. Potem Lily-Rose przypomina, jak Lucjusz wykonał swój pierwszy makijaż. Następnie artystka makijażu, Depp, zaproponowała, że ​​spróbuje błyszczeć, i położyła ją na ustach. Film kończy się rozmową kobiet o zaletach nowości Chanel i informacją, które składniki są częścią blasku Rouge Coco Gloss.