Los Angeles nie spało tej nocy, ponieważ był tam pokaz filmowy roku! Jak przystało na tak uroczyste wydarzenie, odbyło się ono na odpowiednią skalę. Gwiazdy w eleganckich strojach i diamentach podjechały do ​​drogich samochodów do kina Dolby, aby pokazać się przed rozpoczęciem ceremonii, pozować do dziennikarzy, porozmawiać z fanami.

Bez skrępowania

W tym roku czerwony dywan Oscarów rozzłościł miłośników pikantnych sytuacji, ponieważ wszystko było wspaniale "Jak w najlepszych domach Londynu i Paryża". Gwiazdy uśmiechały się słodko i machały do ​​tłumu, odpowiadały na pytania prasy.

Niestety, w tak znaczącym wydarzeniu nie było takich sławnych par jak: Pitt-Jolie, Teru-Aniston, Smart Lopez.

Czytaj także
  • Eva Longoria otrzymała gwiazdę na Walk of Fame: małżonek i przyjaciele przybyli, aby jej pogratulować
  • Gwyneth Paltrow potajemnie poślubiła Brada Falchaka
  • 22 zdjęć dla dzieci, w których nigdy nie poznasz gwiazd bez naszej pomocy!

Najgorsze stroje

Uwagę wszystkich przykuwało pojawienie się Leonardo DiCaprio. Hollywood postawił stopę na dywanie pod uchwytem ze swoją wieloletnią przyjaciółką Kate Winslet. Przybyli w świetnym nastroju, żartowali i śmiali się. Jednak pomimo wszelkich starań aktorki, eksperci od mody nie lubili jej wspaniałej czarnej sukni Ralpha Laurena, podobnej do polietylenu.

Heidi Klum, w ich opinii, nazywała strój bzu na podłodze z Marchesy, zepsuła rękawy w postaci latarni i pompatycznego kwiatu niezręcznie nazywał krytyków i szatę Marchejczyków.

Niepowodzeniem zakończył się Reese Witherspoon, który przyszedł do nagrody w nasyconej toalecie Oscara de la Renty. Nawet oszałamiający kolor jej sukni nie uratował sytuacji, siedział słabo na aktorce i, poślizgując się z jej piersi, pokazał czarny stanik.

Zezwala się, że strój Marcheki Sophii Vergary był staroświecki z powodu rozbierania się z plamami i iskierkami, nawet ciemno-szafirowy odcień stroju nie pomagał.

Jednym z najbardziej niefortunnych wydarzeń w toalecie była sukienka Olivia Wilde. Sam strój grecki Valentino Haute Couture nie był zły, ale absolutnie nie nadawał się do kształtu piersi młodej matki.

Brie Larson, ubrana w jasnoniebieską sukienkę Gucci, została natychmiast wysłana przez specjalistę do swojej fryzjera, ponieważ jej strój był popularny wśród absolwentów w latach 90., ale obecnie nie jest istotny.

Isla Fisher wybrała kolejną fatalną sukienkę z Marchesy, biały strój z kwiatowym nadrukiem, wyglądał zwyczajnie, brakowało mu skórki.

Хайди Клум (Marchesa) Риз Уизерспун (Oscar de la Renta) София Вергара (Marchesa)
Оливия Уайлд ( Valentino Haute Couture)Бри Ларсон (Gucci)Айла Фишер (Marchesa)