Skuteczna, młoda i nieco tajemnicza francuska aktorka i modelka Leah Seydu jest stale pod obserwacją fanów, krytyków i dziennikarzy. Wybór jej zawodu wynika nie tylko z genów, ale także ze wspaniałej opery Carmen, która tak bardzo wpłynęła na dziewczynkę, że zdecydowała się zostać piosenkarką. Ale Lea nie miała dobrych zdolności wokalnych, a mimo to marzenie o scenie jej nie opuściło. Mimo nieśmiałości dziewczyna poszła do szkoły teatralnej, gdzie profesjonalny nauczyciel pomógł sobie z tym problemem. Po opanowaniu podstaw działania aktorka zdecydowała się na wybór przyszłego zawodu.

Szybki rozwój kariery filmowej sprawił, że wielu ludzi zwróciło uwagę na biografię i życie osobiste Lea Seydoux. Przypomnijmy, że dziewczyna po raz pierwszy pojawiła się w teledysku Raphaela w 2005 roku i to był jej debiut. Każdego roku aktorka stawała się coraz bardziej znana, a filmy z jej udziałem pojawiały się z każdym rokiem coraz częściej.

Nieśmiała piękność

Podobnie jak większość popularnych osób, dziewczyna woli ukryć swoje życie osobiste przed wzrokiem ciekawskich, dając podstawy do wielu spekulacji. Jednym z nich była plotka o rzekomym romansie z modelem Andre Meiera. Tak więc Lea Seydoux i Andre Meyer zostali schwytani przez paparazzi podczas pocałunku. I choć dziewczyna zaprzecza, że ​​ma romans z facetem, to zdjęcie odegrało niemal decydującą rolę w odrzuceniu kolejnej rozprawy. Faktem jest, że pobożność życia osobistego Leah Seydou prawie ucierpiała po wydaniu filmu "Życie Adela". Niezwykła rola została nałożona na odcisk aktorki dziewczyny z homoseksualny . Ten film i zwrócił baczniejszą uwagę na relacje Lea Seydou i Adel Ekzarkopulos. W prawdziwym życiu obie dziewczyny są zwolennikami tradycyjnych związków.

Czytaj także
  • Pierwsze wyjście Alicia Wikander po ślubie z Michaelem Fassbenderem
  • Lea Seidu oskarżyła Vansteina o molestowanie seksualne
  • Adel Ekzarkopoulos zgłosiła ciążę w programie Louis Vuitton

Ta sama aktorka szczęśliwa ze swoją grą. Uważa, że ​​gdyby udało jej się przekonać widza nawet w takich szczegółach, to jest to dla niej bardziej komplement. Prawdopodobnie dlatego dziewczyna nie zwraca uwagi na plotki. Co więcej, gwiazda bardzo ceni sobie wygląd mężczyzn. Ale jak dotąd nie ma nagłówków na temat Lea Seydou i jej chłopaka, ponieważ aktorka całkowicie poświęciła się pracy i sztuce.

Леа Сейду Красавица Леа фотомодель Леа Сейду
актриса Леа СейдуЛеа Сейду и Венсан Кассель для глянцаЛеа Сейду с коллегой по площадке
Леа Сейду и Андре МейерЛеа Сейду и Андре Мейер целуютсяЛеа Сейду и Адель Экзаркопулос