Oszałamiający wygląd 43-letniej Heidi Klum nie wystarczył, by utrzymać się blisko 30-letniego Vito Schnabela. Zachodnie media twierdzą, że milioner rzekomo handlował supermodelką dla 35-letniej Daria Zhukova.

Niemiły kochanek

Po tym, jak Vito Schnabel został zabrany przez Dakotę Johnson w 2015 roku, uklęknął i błagał swoją stałą przyjaciółkę Heidi Klum, aby mu wybaczyła. Musiał spróbować, ale ostatecznie gwiazda na podium rozpuściła się i znów zaczęli żyć razem. Sielanka pary trwała niewiele ponad rok.

Вито Шнабель и Хайди Клум

Vito Schnabel i Heidi Klum

Вито Шнабель и Хайди Клум

W połowie lutego wtajemniczeni donieśli, że Vito ponownie wykorzystał przygody, jako dowód pokazał zdjęcia handlarza sztuką i jego nową pasję, w której para je obiad w jednej z restauracji w szwajcarskim kurorcie St. Moritz.

14 февраля журнал Chi опубликовал фотографии Дарьи Жуковой и Вито Шнабеля

14 lutego Chi opublikował zdjęcia Daryi Zhukova i Vito Schnabela

Chłopak Klum i dziewczyna, która wyglądała jak małżonka oligarchy Romana Abramowicza, zachowywali się nie jak przyjaciele, ale raczej jak kochankowie. Nawiasem mówiąc, przedstawiciele rosyjskiego miliardera nazwali te zdjęcia fałszywymi.

Zmęczony byciem drugim

Tymczasem, dwa tygodnie później, znawcy potwierdzają powieść Schnabla i Zhukovej oraz kłótnię handlarza sztuką z Klumem. Warto zauważyć, że powodem rozstania Heidi i Vito nie były jego uczucia do Dary, ale gniew w Heidi.

Miał już dość tego, że jego kobieta spędza dużo czasu ze swoim byłym mężem Silem, od którego ma czworo dzieci. Cierpliwość Schnabela dobiegła końca po tym, jak Klum, pomimo prośby o wyjazd z nim do Szwajcarii, aby otworzyć swoją galerię, udał się na spoczynek z dziećmi i byłym małżonkiem w Aspen.

Сил и Хайди Клум вместе с детьми в Аспене

Force i Heidi Klum z dziećmi w Aspen

Сил и Хайди Клум вместе с детьми в Аспене Czytaj także
  • Heidi Klum złapała topless, odprężając się z Tomem Kaulitzem
  • 44-letnia Heidi Klum została sfotografowana w szczerej scenerii, by uzyskać męski połysk
  • Wtajemniczony opowiedział, co kryje się za cudownym nastrojem Heidi Klum: "Ona jest zakochana!"

Dodaj, Heidi Klum i Vito Schnabel przestali występować razem publicznie.

В последний раз пару видели вместе 8 февраля на AmFAR New York Gala

Ostatni raz para razem 8 lutego na gali AmFAR New York