Lindsay Lohan, której problemy z prawem nie są dla nikogo tajemnicą, zaskoczyła publiczność, podpisując umowę reklamową z prawnym portalem Lawyer.com, pomagając ludziom bronić swoich interesów.

Kusząca oferta

Jako młoda, a nawet teraz, 31-letnia Lindsay Lohan znajduje się w skandalicznych sytuacjach i jest zmuszona usprawiedliwić swoje działania przed sądem, dlatego też, otrzymawszy oficjalny list od legalnego portalu Lawyer.com, który pomaga użytkownikom, którzy mają trudności ze znalezieniem kompetentnego prawnika, wystraszył się, myśląc, że czeka na kolejną próbę.

31-летняя Линдси Лохан

31-letnia Lindsay Lohan

Aktorka, która osiedliła się w Dubaju, odczuła wielką ulgę, gdy dowiedziała się, że dyrekcja serwisu zadaje jej pytanie, oczywiście, nie za darmo, aby być przedstawicielem Lawyer.com, reklamując ją.

Lohan nadal doświadcza wielkich trudności finansowych, zresztą rzadko otrzymuje takie oferty, dlatego entuzjastycznie podjął pracę. Celebryta pojawiła się już w pierwszej reklamie na stronie Lawyer.com.

Ona wie, o czym mówi.

W filmie, piękno mówi nam, że na stronie, która świadczy usługi w 31 krajach na całym świecie, każdy może znaleźć prawnika w każdej, nawet bardzo skomplikowanej sprawie, na przykład w sprawie pijanego kierowania pojazdem. Jak wiesz, Lohan niejednokrotnie pozwalała sobie na pijany za kierownicą. Przemyślany ruch reklamowy?

Линдси Лохан в рекламе юридического портала Lawyer.com.

Lindsay Lohan Reklama Portal prawny Lawyer.com

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

W międzyczasie użytkownicy są ostrzy, z ogromną siłą i głównym tematem dyskusji na temat skuteczności pomocy prawnej, którą może im zapewnić Lindsay Lohan. Czy powierzysz swoją obronę czerwonemu chuliganowi?

Линдси Лохан в Дубае

Lindsay Lohan w Dubaju