Ostatnio Lindsay Lohan przyznała w wywiadzie, że w końcu znalazła miejsce, w którym czuje się szczęśliwa - to jest Dubaj! Ale, jak się okazało, spokojne i wymierzone życie pod gorącym słońcem, znudzone wielbicielami głośnych imprez, znów błyszczy w nocnych klubach Nowego Jorku.

Lindsay Lohan wspierała przedstawicieli społeczności queer

31-letnia aktorka była ostatnio widziana w nowojorskim klubie w bardzo szczery sposób, Lindsay miała na sobie wysokie skórzane buty z białymi wstawkami po bokach i wydłużony sweter oversize od marki Adidas. Modny wygląd Lohan dopełniał płaszcza ciemnoniebieskim odcieniem z futrzanym i skórzanym wykończeniem. Jak się okazało, dziewczyna nie tylko uczestniczyła w imprezie, ale była specjalnie zaproszonym gościem klubu Super Trade na imprezie poświęconej przedstawicielom społeczności queer.

Линдси Лохан

Lindsay była w świetnym nastroju i błyszczała ze szczęścia, łatwo było nawiązać kontakt z fanami i fotografami. Naoczni świadkowie twierdzili, że aktorka świetnie się bawiła, ale pytania dotyczące problemów finansowych natychmiast przestały grzecznie.

Линдси посетила вечеринку в Нью-Йорке

Lindsay uczestniczyła w imprezie w Nowym Jorku

Czy aktorka wraca do zestawu?

Wiele aktorek marzy o współpracy z Joss'em Wadeonem, a Lindsay Lohan nie jest wyjątkiem! Reżyser jest teraz aktywnie zaangażowany w wybór aktorki do roli Batgerl w hicie superbohaterów w ramach uniwersum filmowego DCEU, a skandaliczna 31-letnia aktorka została już zauważona na liście osób, które chcą grać.

Актриса уверена, что справится с новой ролью

Aktorka z pewnością poradzi sobie z nową rolą

Przypomnijmy, że Lindsay była od dawna wycofywana do kina ze względu na ciągłe problemy z alkoholem i prawem, ale teraz coraz częściej w wywiadzie mówi o chęci powrotu do zawodu. Pewnego dnia, na swoim koncie na Twitterze, dziewczyna zwróciła się do fanów z prośbą o wsparcie jej "kampanii" i wpływów z pomocą hashtagów i HYIP na decyzję Jossa Whedona. Lohan napisał w poście:

"Wspieraj mnie i ponownie wysyłaj, jeśli powinienem grać główną rolę Betgerl i koniecznie oznaczyć Jossa Whedona, żeby wiedział!"
Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, co jest naprawdę trudne do wykonania
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

Zachodni dziennikarze zauważyli już, że prawdopodobieństwo uzyskania znaczącej roli w nowym filmie jest bardzo małe, ale docenił chęć i wytrwałość Lohana. Aktorka zdobyła ponad 2 tysiące retweetów, ale reżyser nie spieszy się z decyzją na rzecz gwiazd "Zakręcony piątek" i "Mean Girls".