Zwykły obraz zmienia nie tylko gwiazdy show-biznesu, ale także znanych sportowców, którzy tylko stoją w stylowych obrazach, które David Beckham regularnie podoba swoim fanom. Jednak tym razem to nie mąż Victorii Beckham postanowił eksperymentować ze swoim wyglądem, ale zawodnik katalońskiej Barcelony Lionel Messi.

Wakacje z korzyściami

29-letni Lionel Messi, zaspokajający zasłużoną lenistwo po napiętym sezonie piłkarskim, zaskoczył wszystkich kardynalnymi zmianami w kolorze kasztanowych włosów. Wielokrotny właściciel Złotej Piłki, który nigdy nie farbował włosów, stał się szary.

Czytaj także
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Lionel Messi przedstawił swojego trzeciego syna fanom
  • Lionel Messi został ojcem po raz trzeci i już pokazał nowonarodzonego syna

Jeszcze jedna blond

Nie wiadomo, czy współmałżonek zawodnika pomógł mu w reinkarnacji, ale na jej stronie na Instagramie pojawiło się zdjęcie zaktualizowanego Lionela. W poście, Antonella Rocuzzo napisał:

"Zmieniono wizerunek # chłopca blond".

Ogólnie rzecz biorąc, zwolennicy lubili nową fryzurę Messi, zaczęli żartować, że włosy piłkarza stały się platyną z żalu po tym, jak portugalski Cristiano Ronaldo wygrał Euro 2016.

Лионель Месси кардинально освежил прическу На одного блондина больше Обновленный Месси с командой отправляется в тренировочный лагерь
Футблисту нравится его новый имиджЗа день до перевоплощения Лионель с семьей в ИспанииОн за всю свою карьеру ни разу не менял естественный цвет волос