Lionel Messi i Antonella Rocuzzo przyjmują gratulacje. Legalny małżonek dał napastnikowi "Barcelonie" kolejne dziecko. Teraz para ma trzech synów. Ciąg dalszy nastąpi?

Dodatek w przyjaznej rodzinie

Lionel Messi, lat 30, osobiście podzielił się inspirującą wiadomością z subskrybentami Intsagram. Pokazał pierwsze zdjęcie dziecka, które uporczywie chwyciło swój mały długopis palcem ojca. W komentarzach słynny Argentyńczyk napisał:

"Cześć, Ciro! Chwalcie Pana, wszystko poszło doskonale. Mama i syn są w porządku. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. "
Фото со страницы Лионеля Месси в Instagram

Zdjęcia ze strony Lionela Messiego na Instagramie

Urocza młoda mamusia również opublikowała na swoim koncie świeży czarno-biały strzał. Cała rodzina Antonelli zostaje odnowiona na zdjęciu: nowo narodzona Ciro, 5-letnia Thiago, 2-letnia Mateo, ona sama i głowa rodziny.

Фото со страницы Антонеллы Рокуццо в Instagram

Zdjęcia ze strony Instagram Antonelli Rocuzzo

Gdzie bez piłki nożnej ...

Fakt, że ważne wydarzenie nie jest daleko, fani gwiazdy futbolu podejrzewali dzień wcześniej. Ogłoszono, że po raz pierwszy w całym sezonie napastnik Barcelony przegapi mecz i nie wejdzie na boisko w meczu pomiędzy swoim klubem a Malagą.

30-летний Лионель Месси

30-letni Lionel Messi

Warto zauważyć, że nawet będąc w pobliżu swojej żony w szpitalu, Lionel nie mógł odmówić spotkania, mentalnie wspierając członków drużyny. Firma Messiego była najstarszym synem. Piłkarz, na próżno martwiąc się o wynik meczu, "Barcelona" i bez niego był w stanie pokonać przeciwnika 2: 0.

Месси и его старший сын Тьяго

Messi i jego najstarszy syn Tiago

Czytaj także
  • 10 zawodników Forbes z największym rocznym dochodem
  • Lionel Messi przedstawił swojego trzeciego syna fanom
  • Lionel Messi i Antonella Rocuzzo wymówili imię nienarodzonego dziecka

Przypomnijmy, że Messi odtajnił piętro i imię trzeciego dziecka przed jego urodzeniem, przyznając, że będzie miał syna, który będzie nosił imię Chiro.

Лионель Месси с сыновьями

Lionel Messi i jego synowie

Месси и Рокуццо с Тьяго и Матео

Messi i Rocuzzo z Tiago i Mateo