Natychmiast kilka hollywoodzkich div wypowiedziało się w sprawie molestowania seksualnego, przemocy i kontrowersyjnego pomocnika Harveya Weinsteina, opinia aktorek została podzielona. Jennifer Lawrence przyznała w wywiadzie dla magazynu The Hollywood Reporter, że skandaliczny producent był jak jej ojciec, a Renee Zellweger i Charlize Theron musieli usprawiedliwić się i obalić seksualny związek z "gwałcicielem".

Renee Zellweger skomentowała intymny związek z Harveyem Weinsteinem

Podczas gdy hollywoodzkie aktorki i pracownicy firm filmowych dzielą się przerażającymi wspomnieniami wykorzystywania seksualnego i nękania w swoich karierach, niektóre gwiazdy wolą nie komentować współpracy i znajomości oskarżonych. Renee Zellweger była wśród tych, którzy milczeli przez długi czas i odpowiadali na wszystkie pytania dziennikarzy kategoryczną odmową. Co spowodowało lawinę krytyki, oskarżeń i podejrzeń.

Рене Зеллвегер впервые прокомментировала слова Харви Вайнштейна

Renee Zellweger po raz pierwszy skomentowała słowa Harveya Weinsteina

Rene nadal unikałaby rozmawiania z dziennikarzami i ignorowania ich spekulacji w artykułach, gdyby jej nazwisko nie zostało wymienione w oskarżeniu Melissy Sagemiller przeciwko Harvey Weinstein. Pozew stwierdza, że ​​Zellweger, w celu uzyskania ról, pozostawał w bliskim związku z producentem.

Харви Вайнштейн и Рене Зеллвегер

Harvey Weinstein i Renee Zellweger

Według Sejmillera doświadczyła ona molestowania seksualnego i spadku intymności latem 2000 roku. Weinstein obiecał nowickiej aktorce udaną karierę i główne role w swoich filmach, jako przykład "Rene Zellweger, Charlize Theron i inni", którzy zgodzili się na jego "warunki". W tym czasie Renee naprawdę odegrała ważną rolę w "The Bridget Jones Diary", a później w innych filmach.

Рене Зеллвегер были музой Вайнштейна

Renee Zellweger była muzą Weinsteina

Rene nie zorganizowała publicznej rozgrywki, powierzając swojemu agentowi dostarczenie do dziennikarzy "Taboty" Us Weekly następującej "wiadomości":

"Wątpię, żeby mógł to powiedzieć, ale jeśli to prawda, to Harvey jest prawdziwym kawałkiem d *** ma!"

Zwięźle i bez niepotrzebnych szczegółów, zgadzasz się? Zauważ, że Renee została nazwana muzą producenta w 2000 roku. Po raz pierwszy Vainshtein zabrał aktorkę w 1998 roku w filmie "Droższe rubiny", trzy lata później zaprosił Zellweger "Pamiętnik Bridget Jones", a następnie zdjęcia "Chicago", "Cold Mountain" i "Miss Potter". Do roli drugiego planu w filmie "Zimna góra" Renee "zasłużenie" otrzymała Oscara, a podczas prezentacji podziękowała Harveyowi osobiście i "przyjaciołom" z firmy Miramax.

Рене Зеллвегер в фильме Чикаго

Renee Zellweger w filmie "Chicago"

Charlize Theron zignorowała intymną relację z producentem

Charlize Theron nie poddał się prowokacji obrażonych rywali i dziennikarzy. W sprawie oskarżenia Melissy Sagemiller i wskazania jej imienia, odpowiedziała na Instagramie:

"Kobiety, które otworzyły się i opowiedziały o faktach nękania i przemocy są godny szacunku i naszego wsparcia. To heroiczny i odważny czyn. Nie miałem takiego doświadczenia w mojej karierze i we współpracy z Harveyem Weinsteinem, ale słyszałem o tym więcej niż raz. Niestety takie fakty są powszechne w Hollywood i świecie sztuki jako całości. "
Шарлиз Терон

Charlize Theron

Zauważ, że Theron zagrał w pięciu filmach Harveya Weinsteina.

Jennifer Lawrence opowiada o Harveyie Weinstein

Jennifer Lawrence namalowała kolejny portret osobowości Harveya Weinsteina, w odróżnieniu od wielu jego znajomych, nazwał go nawet "ojcem"! W nowym numerze brukowców The Hollywood Reporter udzieliła wywiadu Oprah Winfrey, opisując stosunek do skandalu seksualnego z udziałem skandalicznego producenta i ich "związku". Zauważ, że Lawrence, podobnie jak wielu innych ze środowiska Weinsteina, przez długi czas milczał:

"Harvey to osoba niejednoznaczna i złożona, wszyscy o tym wiedzą, ale był dla mnie jak ojciec. Znam go od 20 roku życia i przez cały ten czas nie pozwalał na żadne swobody w moim kierunku. Harvey był miły, uprzejmy, a jeśli byłyby różnice zdań, moglibyśmy wymienić "ostatnie słowa" i zapomnieć o następnym dniu. Zajęło mi trochę czasu, aby zrozumieć wszystko, co dzieje się teraz. Dla mnie był to cios, ponieważ myślałem, że znam go dobrze i nagle tak straszliwe oskarżenie. Nie jest tajemnicą, że jest bardzo kategoryczny, gdzieś okrutny, mściwy, jeśli chodzi o pracę, ale nie gwałciciel! Muszę przyznać, że taka postać jest bardzo powszechna wśród producentów i reżyserów. Myślę, że nadszedł czas, aby zmienić sytuację. "
Обложка нового номера

Okładka nowego tabloidu The Hollywood Reporter

Aktorka nie była obłudna, kiedy powiedziała, że ​​komunikując się z Harveyem Weinsteinem, stać ją było na prostą, a nawet niegrzeczną odpowiedź. Jedna ze znanych aktorek, była szefowa studia Paramount Studios Sherry Lansing, potwierdziła swoje słowa:

"Jennifer słynie ze swojego niełatwego charakteru i nadmiernej kategoryczności w wypowiedziach. Dzięki jej prostolinijności i szczerości znalazła wspólny język z wieloma kolegami, a zwłaszcza z Harveyem Weinsteinem. Kiedyś Michael Burns, dyrektor wykonawczy studia, poprosił mnie, bym ją wspierał i znajdował właściwe słowa przed nadchodzącym wydaniem The Hunger Games. Nawet wtedy zdałem sobie sprawę, że nigdy nie pozwoli sobie zranić! Jest pewną siebie młodą kobietą, która wie, czego chce - jest to ważne w Hollywood. "
Дженнифер Лоуренс рассказала об отношениях с Харви Вайнштейном Czytaj także
  • Nicholas Hoult i Firstborn Briana Holly'ego
  • Charlize Theron udzielił interesującego wywiadu dla magazynu ELLE
  • 19 celebrytów, którzy biorą udział w śmierci ludzi

Zauważ, że pewnego dnia Jennifer Lawrence znalazła się na liście "najbardziej wpływowych kobiet w branży rozrywkowej" i już napisała swoją nazwę w historii kina.