Ojciec Amy Winehouse skrytykował biograficzną taśmę o swojej zmarłej córce, która została wydana w tym roku. Mitch Winehouse uważa, że ​​autorzy filmu "Amy" skupili się na uzależnieniu od narkotyków, nie mówiąc o pozytywnych cechach artysty.

Wrath of Mitch Winehouse

Mężczyzna nazywa film "Amy" szkodliwym i niegodnym oglądania, ponieważ nie jest wiarygodny. Aby zrehabilitować reputację swojej córki, aby pokazać drugą stronę swojego życia, zamierza usunąć nową biografię o Amy Winehouse.

Wcześniej, przed wypuszczeniem historii filmów dokumentalnych na ekrany, rodzina piosenkarza, widząc wersję roboczą utworu, wyraziła niezadowolenie z twórców, stwierdzając, że film zawiera niepoprawne oskarżenia przeciwko nim.

Z kolei dyrektor Azif Kapadia odpowiedział, że materiał przeszedł procedurę koordynacji z bliską wokalistką, a potem nie mieli żadnych skarg. Wyjaśnił, że biografia filmu opiera się na setkach wywiadów z osobami, które znały wokalistę osobiście.

Отец Эми УайнхаусМитч Уайнхаус раскретиковал фильм об ЭмиРежиссер Азиф Кападиа
Czytaj także
  • 25 ostatnich słów gwiazd, które sprawiają, że płaczesz
  • 30 celebrytów, którzy zginęli tragicznie
  • Książę Albert II i księżniczka Charlene nie ukrywają swoich uczuć względem siebie

Śmierć amego wina

Gwiazda z sześcioma Grammy została znaleziona martwa w lipcu 2011 roku. 27-letnia ekscentryczna artystka zmarła na atak serca, który został sprowokowany przez intoksykację alkoholową, w jej mieszkaniu w Londynie.

Britanka zdołała wydać dwa albumy, zdobywając 20 różnych nagród muzycznych.

За свою карьеру она получила 20 музыкальных наград Уайнхаус страдала от алкогольной и наркотической зависимости Эми вспыхнула, как яркая звезда, но очень быстро погасла