Próbując usprawiedliwić zachowanie Kevina Spaceya, którego Anthony Rapp złapał w molestowaniu seksualnym, jego brat Randall Fowler powiedział, że ich ojciec był nazistowskim pedofilem.

Zwinięta kariera

W nocy słynny aktor Hollywood, 58-letni Kevin Spacey, był w niezłym towarzystwie persona non grata, czarne chmury wisiały nad jego genialną karierą aktorską.

Po skandalicznym oświadczeniu Anthony'ego Rappe, które 30 lat temu, Spacey próbował przekonać go do seksu, a aktor uznał, że jest gejem, Netflix, który wydaje popularny serial "House of Cards", z Spacey w jednej z głównych ról, ogłosił, że szósty sezon projektu, który pokaże publiczności w styczniu przyszłego roku, będzie ostatnim.

Кевин Спейси в «Карточном домике»

Kevin Spacey w "House of Cards"

Ponadto - więcej ... Ze względu na niejednoznaczną sytuację organizatorzy "Emmy" odmówili przyznania Kevinowi nagrody za osiągnięcia w sztuce telewizyjnej, tak zwanej "Nagrodę założyciela".

W obronie brata

Po kłopotach, które spadły na Spaceya, jego starszy brat postanowił usprawiedliwić zachowanie swojego brata, mówiąc mu, do diabła, w jakim dorastali.

Родной брат Кевина Рэндалл Фоулер

Brat Kevina, Randall Fowler

Рэндалл Фоулер и Кевин Спейси

Randall Fowler i Kevin Spacey

Według 62-letniego Randalla Fowlera, ich ojciec był prawdziwym sadystą i oddanym wielbicielem Adolfa Hitlera. Thomas Joffrey Fowler regularnie go bił, Kevin i ich siostra, Julie. Kiedy Randall miał 12 lat, jego ojciec najpierw go zgwałcił. Ten horror trwał cztery lata. Ich matka wiedziała o tym, co się dzieje, ale nie przeszkadzała.

Томас Джоффри Фоулер

Thomas Joffrey Fowler

Кевин Спейси с матерью Кэйтлин в 1996 году

Kevin Spacey z matką Caitlin w 1996 roku

Szantaż Randall zdołał przekonać ojca, by nie dotykał Kevina. Chłopiec powiedział, że będzie mówił o przemocy, jeśli dotknie swojego brata.

Юный Кевин Спейси с матерью, братом и сестрой

Młody Kevin Spacey z Matką, Bratem i Siostrą

Czytaj także
  • Christopher Plummer: "Powiedziałem Ridleyowi" Tak ", zanim przeczytam scenariusz!"
  • Lalki tego artysty są tak realistyczne, że się boisz!
  • W reżyserii Ridleya Scotta opisał, dlaczego nakręcił "Pieniądze całego świata" i wyciął Kevina Spaceya

Według tego człowieka, złe geny ich ojca i trauma psychologiczna otrzymana przez Spacey, która dorastała jako dziecko zastraszone i milczące, są odpowiedzialne za sytuację z Rappem.