Miło jest dokonywać odkryć związanych z Twoimi ulubionymi popularnymi aktorami! Jak się okazało, w 2014 roku słynny aktor, zdobywca Oscara Matthew McConachy zarejestrował swój osobisty kanał na platformie YouTube, choć nikt go nie ogląda ...

Jak się okazało, gwiazda filmów "Fool's Gold" i "Super Mike" okresowo przesyła krótkie filmy i zwiastuny filmowe do sieci. To prawda, że ​​robi to bardzo rzadko i nigdy nie angażował się w specjalną promocję swojego pomysłu. Najwyraźniej ręce nie sięgają, albo właściciel Oskara po prostu nie jest zainteresowany tym obszarem aktywności.

Średnio filmy aktora są pisane w ciągu roku nie więcej niż 1000 wyświetleń.

Problemy społeczne są najważniejsze

Pierwszy aktor filmowy, który zagrał w pierwszym sezonie znanego serialu telewizyjnego "The Real Detective", którego akcja rozgrywa się prawie 2 lata temu. Zajmuje się kampaniami na rzecz zakupu wody pitnej określonej marki. Ponieważ firma produkcyjna odlicza procent swoich dochodów na wsparcie dla bezdomnych dzieci.

Byłbyś zaskoczony, ale od września ubiegłego roku wideo było wyświetlane tylko 6000 razy! To bardzo dziwne, biorąc pod uwagę, że pan McConaughey jest utalentowanym i poszukiwanym aktorem, zdobywcą Złotych Globów i Oscara.

Czytaj także
  • Matthew McConaughey i Camilla Alves wraz z dziećmi uczestniczyli w finale meczu golfowego w Austin
  • Stylowa para gwiazd: Matthew McConaughey i Camilla Alves w Oscara 2018
  • Gerard Butler i Morgan Brown decydują się dać szansę swojemu związkowi.

Blog wideo został przypadkiem znaleziony przez użytkownika o nazwie Reddit. Media dowiedziały się o tym, a frekwencja kanału wzrosła natychmiast.

Первую видеозапись Мэттью Макконахи опубликовал в сентябре 2014 года Ролики обладателя премии Оскар набирали меньше 1000 просмотров в год В Сети нашли видеоканал Макконахи, который никто не смотрит