Miłość do budownictwa na wielką skalę może grać z 68-letnim architektem Mohammedem Hadidem, któremu udało się zarobić milionową fortunę, okrutny żart i kosztować go wolność. Były mąż Yolandy Foster (ojciec jej trojga dzieci) stał się pozwanym w sądzie z powodu swojego ogromnego domu.

Luksusowe rolki

Magnat nieruchomości, Mohammed Hadid, którego firma buduje hotele i rezydencje we własnym świecie, postanowił nie oszczędzać na budowaniu i aranżacji domu w Bel-Air.

Kupując cały majątek w sąsiedztwie, kontynuuje rozbudowę domu, którego powierzchnia przekracza już 30 000 metrów kwadratowych. Rezydencja Mohammeda, pierwotnie nazywana Le Belvédère, została przemianowana na Monster Starship Enterprise.

«Монстр Starship Enterprise»

"Starship Enterprise Monster"

Дом ХадидаФото дома Хадида

Sprawy sądowe

Władze, składając niezadowolonych sąsiadów, Hadid, który w ogóle nie uważa ich za wygodę, oskarżyły ojca Gigi i Bellę Hadid o rażące naruszenie przepisów budowlanych, które, ze względu na zawód, nie może wiedzieć, podczas budowy dworu. Tak więc Le Belvédère ma obecnie dodatkowe 9 metrów wysokości i 9 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni.

Недовольный сосед магната Джозеф Хорасек

Niezadowolony potentat sąsiadów Joseph Horasek

Дворец Хадида в Бэль-Эйр

W zeszłym tygodniu zignorował spotkanie w sądzie w Los Angeles, co jeszcze bardziej rozgniewało prokuratora, który zażądał rozbiórki nielegalnej części budowy, zapłacenia grzywny w wysokości 1 tys. Dolarów, a nawet lepiej, kary w postaci sześciomiesięcznego więzienia.

Джиджи Хадид во всем поддерживает своего отца Мохаммеда Хадида (на фото 5 мая)

Gigi Hadid we wszystkim wspiera ojca Mohammeda Hadida (zdjęcie z 5 maja)

Хадид продолжает достраивать дом

Hadid nadal kończy budowę domu

Хадид с невестой Шивой Сафай

Hadid z panną młodą Shiva Safai

Czytaj także
  • Bella Hadid zaprzeczyła ponownemu połączeniu z The Weeknd
  • Bella Hadid i The Weeknd złapały pocałunki na Coachelli
  • Zeyn Malik podziękował Gigi Hadid za jego miłość i nakręcił nowe wideo

Hadid nie traci optymizmu. Zatrudnił kosztownych prawników i stara się uzyskać zezwolenia niezbędne do legalnego powiększenia swojego pałacu.

Хадид нанял известного адвоката Роберта Шапиро

Hadid zatrudnił słynnego prawnika Roberta Shapiro