Jeśli Liam Payne wkrótce zostanie ojcem, jego kolega z grupy "One Direction", Louis Tomlinson, został nim rok temu. Wzruszająca ramka z pierwszych urodzin syna Freddiego, piosenkarki, została udostępniona na Instagramie przez matkę chłopca, Briana Janwrighta.

Tata niedzielny

21 stycznia 2016 roku jeden z fanów 25-letniego Louisa Tomlinsona, 23-letnia Briana Janraith została matką. Dziewczyna i muzyk czasami spotykali się i uprawiali seks, w wyniku którego zaszła w ciążę. Ponieważ Louis nie obiecał niczego Brianie, jej interesujące stanowisko nie było powodem jego małżeństwa. Tomlinson rozpoznał syna, pomaga finansowo i od czasu do czasu spotyka się z nim.

Луи Томлинсон и Бриана Джанрайт

Louis Tomlinson i Briana Janraith

Луи Томлинсон с сыном Фредди

Louis Tomlinson z synem Freddym

малыш

Freddie

Przyczyna serca

Jeśli na początku Briana miała nadzieję, że Freddie sprowadzi ją i Louisa razem, w końcu uświadomił sobie, że nie ma szans. Tomlinson szanuje ją jako matkę jego syna, ale nie ma dla niej romantycznych uczuć. Tymczasem w grudniu muzyk zerwał ze swoją oficjalną dziewczyną, Danielem Campbellem, a panna Janryt znów się podniosła.

Томлинсон и Даниэль Кемпбэлл

Tomlinson i Daniel Campbell

Pierwsze urodziny

W sobotę Louis przyszedł pogratulować swojemu synowi. Na zdjęciu z wakacji można zobaczyć, jak uśmiechnięta piosenkarka wspiera Freddiego, gdy dziecko wydmuchuje świecę na tort urodzinowy, który trzyma jego matka. Fani, widząc urocze zdjęcie, obsypali gwiazdę gratulacjami, na które Tomlinson odpowiedział na swoim Twitterze, pisząc:

"Spędziłem wyjątkowy dzień z moim chłopcem. Dzięki za miłe życzenia. "
Луи Томлинсон на первом дне рождения сына

Louis Tomlinson na pierwsze urodziny syna

Czytaj także
  • Paris Jackson z ciemnymi włosami i innymi gwiazdami podczas Teen Choice Awards 2017
  • Louis Tomlinson odnowił swoje relacje z Eleanor Calder po dwuletniej przerwie.
  • Louis Tomlinson pokazał zdjęcia nowo narodzonego syna

Ciężka strata

Pod koniec zeszłego roku Tomlinson stracił matkę, która zmarła nagle na białaczkę. Oprócz Louisa, 43-letnia kobieta ma sześcioro dzieci, a jako najstarsza zamierza opiekować się wieloma braćmi i siostrami.

Томлинсон с мамой Джоанной

Tomlinson z mamą Joanny