Dni powszednie i celebracje gwiazd są zawsze pod obserwacją fanów, ale przede wszystkim przyciągają ich specjalne wydarzenia z życia idoli. Dlatego Ashton Kutcher i Mila Kunis starannie ukrywali ceremonię zaślubin, którą mężczyzna niedawno przyznał Ellen Degeneres w jej tytułowym programie. Ellen przedstawiła swoim młodym rodzicom specjalny wózek z ciemną przyłbicą - więc nikt nie może zobaczyć ani sfotografować małej córki aktorów.

Tajemnica rodziny Kutcher-Kunis

Jak się okazało z rozmowy aktora i prezentera: ślub Ashton i Mila odbył się przed narodzinami ich córki Wyatta, która ma już 1,5 roku (chociaż para oficjalnie zalegalizowała swoje uczucia latem 2015 r.). Młody ojciec wyznał, że on i jego żona specjalnie ukrywali ceremonię zaślubin, aby nikt nie przeszkadzał im w najbardziej intymnym i ważnym momencie, tak aby helikoptery nie kręciły się irytująco nad głowami i nikt nie zasugerowałby, jak odpowiedzieć na to najcenniejsze pytanie.

Czytaj także
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez
  • Mila Kunis: "Jak najlepsi przyjaciele stają się małżonkami"
  • Ashton Kutcher i Mila Kunis pojawiły się publicznie po pogłoskach o trzeciej aktorce w ciąży

Przypominamy, że aktorzy Hollywood znają się od dawna. Co ciekawe, pierwszy pocałunek Mili przydarzył się Ashton podczas kręcenia pokazu lat 70. około 17 lat temu. Zaczęli spotykać się w 2012 roku, dwa lata później para miała córkę, Wyatt Isabel Kutcher. A teraz są pogłoski, że gwiazdy czekają na zakończenie rodziny: Mila jest w ciąży z bliźniakami. Oboje małżonkowie są szczęśliwi, że są rodzicami, to jednoczy je i jednoczy.

Уайатт Изабель Катчер с папой Звездная пара на прогулке Мила считает Эштона лучшим отцом
Влюбленные на спортивном матчеПервая совместная работа Милы и Эштона - Шоу 70-хПодарок Эллен молодым родителям