Kilka dni temu w Chicago na stadionie Wrigley Field odbył się koncert słynnej śpiewaczki Lady Gagi. To wydarzenie nie spowodowałoby tak gwałtownej reakcji w sieciach społecznościowych, ponieważ występy tego wykonawcy odbywają się regularnie, jeśli nie ma żadnych faktów - na występie zauważył Taylor Kinney, były ukochany piosenkarz.

Леди Гага и Тейлор Кинни

Lady Gaga i Taylor Kinney

Fani opowiadali o Kinney w Internecie

Aktor pojawił się na koncercie swojego byłego kochanka, jako najzwyklejszy widz. Ponadto starał się trzymać z dala od fanów, ale wciąż go znali. Kiedy jego miejsce nie miało już znaczenia, Taylor umożliwił fanom zrobienie z nim kilku. Po zakończeniu koncertu zdjęcia i komentarze pojawiły się w sieci. Pierwsza była ramą, na której pozowała blond dziewczyna z Kinney. Pod zdjęciem możesz przeczytać ten podpis:

"Taylor z fanem występu Lady Gagi w Chicago."
Тейлор Кинни с фанатом

Taylor Kinney z wentylatorem

Ponadto pojawiła się sieć i zdjęcie Kinneya z młodym mężczyzną. Pod migawką użytkownik sieci społecznościowej napisał:

"Na koncercie Lady Gagi poznałem Taylora. Na początku nie mogłem uwierzyć własnym oczom, ale to naprawdę był on! To jest najlepsze salfi, które tylko ja mogłem mieć! ".
Еще одно сэлфи с Тейлором Скинни

Pojawienie się Taylora na koncercie ze swoją byłą dziewczyną spowodowało bezprecedensowe poruszenie w sieciach społecznościowych. Po raz kolejny w Internecie pojawiła się fala różnych plotek, według których gwiazdy mogą się ponownie zjednoczyć. Oto kilka komentarzy na ten temat: "Jestem pewna, że ​​moja ulubiona Lady Gaga i Taylor Kinney znów będą razem. To bardzo piękna para! "," Być może pojawienie się Kinney na koncercie z Gagą - to nie tylko. Może znowu są razem? "," Naprawdę kocham Lady Gagę i myślę, że Taylor jest dla niej bardzo odpowiedni. Wydaje mi się, że nadal się kochają i dlatego mogą się ponownie zjednoczyć "itd.

Леди Гага и Тейлор Кинни могут воссоединиться Czytaj także
  • 25 "modów", którzy nie wiedzą, że ubrania mają różne rozmiary!
  • Jade wołowina: 16 gwiazdek, które oszczędzają każdy grosz
  • Romantyczny weekend: Lady Gaga spędziła weekend w towarzystwie Christiano Carino

Lady Gaga i Taylor nie komentowały słów fanów

Mimo tak gwałtownej reakcji w Internecie, celebryci nie spieszą się z komentowaniem słów fanów. Ale jeśli chodzi o wystąpienie Lidi Gagi, napisała krótki post:

"Ten show w Chicago na Wrigley Field całkowicie zwrócił moją uwagę. Cóż za potężna energia i wsparcie trybun z fanami, których nie odczuwałem przez długi czas. Jestem bardzo dumny z faktu, że byłam pierwszą kobietą, która otrzymała zaszczyt stanąć na czele stadionu. Ten uroczysty moment razem ze mną podzielił mój menedżer i dobry przyjaciel. Uwielbiamy cię, Chicago! ".
Леди Гага с менеджером

Lady Gaga z menedżerem

Przypomnijmy, że pierwsze informacje, które gwiazda pop zaczęła spotykać z Kinney pojawiły się w 2011 roku. W 2015 roku Taylor zaprezentował swój ukochany pierścionek zaręczynowy i zaakceptowała go, ale latem ubiegłego roku para zerwała i nie dostała się na wesele. Jaki był tego powód, nie jest dokładnie znany. W wywiadach po przerwie celebryci wielokrotnie przyznawali, że mają ciepłe i przyjacielskie relacje.

Леди гага и Кинни встречались 5 лет

Lady Gaga i Kinney spotkali się przez 5 lat