Mieszkańcy Beverly Hills mają ostatnio szczęście: nie codziennie można spotkać gwiazdę filmową w sklepie warzywnym, który 2 godziny z rzędu idzie pomiędzy ladami. Gwiaździsta para Cameron Diaz i Benji Madden na ulicy złapali deszcz i dlatego postanowili poczekać na to, co się święci.

Камерон Диаз и Бенджи Мэдден

Cameron Diaz i Benji Madden

Osobliwy gest rozgoryczonego spojrzenia Diaza i Maddena

Fakt, że Cameron - ekscentryczny, chyba chyba wielu. A głównym powodem tego było odejście aktorki z filmu w trakcie jej kariery. Powód tego był jednak bardzo przekonujący: 44-letnia aktorka postanowiła poświęcić się mężowi i rodzinie. Fakt, że Diaz nie żartuje, można zrozumieć po sposobie, w jaki gwiazda idzie na zakupy.

Диаз подкрадывается к овощам

Diaz skrada się do warzyw

Niedzielny poranek w hrabstwie Los Angeles był zaskakująco pochmurny. Mieszkańcy, zakładając płaszcze przeciwdeszczowe i ciepłe swetry, wyruszyli w interesach. Diaz i Madden również byli wśród nich, ale nie obliczyli trochę i byli narażeni na deszcz. Postanowili ukryć się w sklepie, w którym sprzedają warzywa i owoce. Kiedy gwiazdy trafiły do ​​sklepu, goście byli zaskoczeni, ponieważ nie były to tylko gwiazdy, ale raczej ciekawe osobowości. Cameron, jak wielu już zrozumiało, był bez makijażu i najmniejszego śladu włosów. Ubrana aktorka była w ciepłym, przestronnym swetrze w kolanach jasnego koloru, dżinsach i sznurowanych butach. Diaz ciągle trzymał się dziwnego gestu, bardzo przypominającego modlitwę. Kobieta tak dokładnie spojrzała na korzenie, mamrocząc coś do siebie, że nie zauważyła paparazzi. Ale jej mąż zwrócił uwagę na to, że Cameron się usunął, ale mimo złośliwego spojrzenia nie okazywał irytacji.

Странное положение рук актрисы заинтересовало многихБенджи явно скучает со своей супругой

Benji wyraźnie tęskni za żoną

Странный вид Диаз напугал посетителей магазина Czytaj także
  • Cameron Diaz potwierdził przesłanie końca kariery aktorskiej
  • Niestety, ale te 12 celebrytów na ekranie wygląda lepiej niż w normalnym życiu!
  • Daję dzbanek: śmiali się z sieci, jakby gwiazdy wyglądały bez zębów!

Diaz jest bardzo szczęśliwy w małżeństwie

Dwa lata temu Cameron ożenił się z muzykiem Benji Madden i od razu ogłosił, że bierze urlop. Potem odbył się wywiad z jej agentem, który wyjaśnił, że Diaz jest teraz zajęty ustanawianiem życia i nie jest gotowy, nie po to, aby się wycofać, ale nawet negocjować. Sam Cameron po ślubie nie udzielił ani jednego wywiadu, ale z godną pozazdroszczenia regularnością, pojawia się na portalach społecznościowych, chwaląc męża i opowiadając, jaka jest szczęśliwa. Ale najwyraźniej zmęczyła się odpoczynkiem, ponieważ coraz częściej korzysta z poufnych informacji z reżyserami i reżyserami castingu, co może oznaczać szybki powrót do kina.

Диаз очень счастлива в браке

Diaz jest bardzo szczęśliwy w małżeństwie