Ledwo fani Drew Barrymore "strawili" wieści o jej rozwodzie, ponieważ media przekazały im jeszcze więcej gorących wiadomości. Jak pisała prasa zagraniczna, 41-letnia aktorka wkrótce zostanie matką. Według plotek ojciec jej dziecka może nie być byłym małżonkiem!

Powtarzanie historii

Pewnego dnia rozmawialiśmy o Megan Fox, która zaszła w ciążę ze swoim byłym mężem. Wygląda na to, że ma coś do powiedzenia z koleżanką Drew Barrymore w podobnej sytuacji.

Według tabloidów, Barrymore, który jest w szóstym miesiącu, nie wypowie się na temat swojej interesującej pozycji, zachowując tajemnicę do narodzin dziecka. Rzeczniczka dynastii aktorów naprawdę wyzdrowiała i ubrała się w luźne ubrania, które nie podkreślały talii, chowając brzuch.

Czytaj także
  • Drew Barrymore odtworzył obrazy piękna "małego Drew" dla InStyle
  • Czy Drew Barrymore marzy o czwartym małżeństwie?
  • Drew Barrymore jest zazdrosna o Cameron Diaz dla jej męża!

Wszystko może być ...

Być może jednak papież trzeciego spadkobiercy aktorki to nie 39-letni Will Kopelman. Po oświadczeniu rozwodu Drew z nim, widziano ją idącą w towarzystwie Chrisa Millera. Wieloletni przyjaciele przechadzali się po ulicach, uderzając w obiektyw paparazzi, a następnie chronieni przed wzrokiem ciekawskich w restauracji. Dziennikarze natychmiast założyli, że reżyser wyprowadził Barrymore z Kopelman i był bezpośrednio związany z ciążą aktorki.

Przypomnij sobie Drew trzy razy próbując zaaranżować swoje życie osobiste, wziąć ślub. Jej małżeństwo z Willem trwało cztery lata. Aktorka dała mężowi dwie córki - Olivię i Frankie.

Дрю Бэрримор в положении? Звезда старается носить свободную одежду По слухам, актриса находится на шестом месяце беременности
Отцом ребенка Дрю может оказаться не Уилл КопельманНедавно Бэрримор сообщила, что расстается с мужем после четырех лет брака Журналисты предположили, что папой малыша может быть старым друг звезды Крис Мил
Папарацци сфотографировали пару, которая шла в ресторанДрю с 3-летней ОливиейЗа несколько дней до известия о ее разводе Дрю сделала тату с именами дочерей на