Lindsay Lohan, która w tym miesiącu miała zaledwie 31 lat, zszokowała fanów ciałem starej kobiety. Aktorka nie cierpi na dodatkowe kilogramy, ale jej skóra każdego roku wygląda na bardziej zwiotczałą.

Z dala od problemów

Lindsay Lohan nie zdradza swojego ulubionego miejsca wakacyjnego i korzysta z każdej okazji, aby udać się na wyspę Mykonos, gdzie spędzała lato przez sześć lat z rzędu. Teraz, wraz z przyjaciółmi, aktorka postanowiła oderwać jej myśli od skandalicznego procesu wytoczonego przeciwko niej przez byłego oblubieńca Jegora Tarabasowa, w którym oskarża ją o kradzież jego osobistych rzeczy i udała się na grecką wyspę rajską.

Линдси Лохан в Греции

Lindsay Lohan w Grecji

Ciało jak babcia

We wtorek paparazzi nie przegapili okazji zrobienia serii ujęć Lohana w pięknym turkusowym stroju kąpielowym marki Le Sirenuse Positano, wartym 202 funtów szterlingów, w którym frolicked na tle basenu, ciesząc się słońcem i winem.

Cienka elastyczna tkanina nie była w stanie ukryć rolek na jej talii, a także luźnej skóry na dłoniach i udach. Oczywiście, aktorka, która ogólnie wygląda świeżo i wypoczęta, nie zaszkodzi iść na sport i odwiedzić siłownię.

Линдси Лохан отдыхает в ГрецииЛиндси Лохан во время отдыха в Греции Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • 13 zatwardziałych oszustów wśród znanych osobistości
  • Lindsay Lohan ostatecznie przegrała wieloletnią próbę z twórcami gier wideo

Ponadto, jeśli Lindsay, która, zgodnie z pogłoskami, poleciła swojemu agentowi znaleźć odpowiednią dla niej rolę, jest poważnie zdeterminowana, aby powrócić do wielkiego filmu, a wtedy bycie w pełni uzbrojonym na pewno jej nie zrani.