Przed ślubem brytyjskiego księcia Harry i jego narzeczona Megan Markle pozostali niewiele ponad 2 miesiące. W związku z tym przyszli małżonkowie mają wiele problemów i różnych spotkań, które są dość wyczerpujące. Niedawno okazało się, że w tym tygodniu odbędzie się znajomość księcia Harry'ego z jego rodzicami, Megan, która ku wielkiemu zdziwieniu jego fanów jeszcze ich nie zna. Aby jakoś złagodzić stres, przyjaciele Markl postanowił przyszłych małżonków zorganizować przyjęcie spa, które odbyło się w ten weekend.

Меган Маркл и принц Гарри

Megan Markle i Prince Harry

Wakacje spa w Soho Farmhouse

Widząc jak życie Megan Markle żyje teraz, przyjaciele aktorki postanowili dać jej niezwykłą niespodziankę. Wypożyczyli słynną Soho Farmhouse, która znajduje się niedaleko Londynu. To miejsce jest bardzo bliskie Megan, podobnie jak Harry, ponieważ to właśnie w nim przyszli małżonkowie spotkali się po raz pierwszy. Następnie Markl został zaproszony do odwiedzenia jej bliskiego przyjaciela Marcusa Andersona, dyrektora generalnego Soho Farmhouse. W tym samym dniu kompleks zorganizował imprezę dla wysokich gości, w tym brytyjskiego księcia.

Меган и Гарри познакомились в Soho Farmhouse

Megan i Harry spotkali się w Soho Farmhouse

Spa Soho Farmhouse ma ogromny obszar: 400 000 metrów kwadratowych. W tym obszarze znajdują się różne domki i domy, które mogą pomieścić gości na różnych poziomach. Ponadto instytucja oferuje usługi różnych basenów, saun, jacuzzi, kortów tenisowych, kina i wielu innych.

Друзья Меган устроили для нее и принца вечеринку в спа-центре

W międzyczasie Megan Markl, podobnie jak jej narzeczony, nie skomentowała swojej wizyty w spa, dziewczyna sławnej aktorki postanowiła porozmawiać z dziennikarzami. Oto słowa, które dziewczyna powiedziała:

"Impreza, którą urządziliśmy dla Markle'a i Harry'ego, odbyła się w bardzo przyjaznej i przytulnej atmosferze. Staraliśmy się zrobić wszystko, aby oderwać ich od codziennych zmartwień przed ślubem. Myślę, że nam się udało. Uwierz mi, Soho Farmhouse ma wszystko, co dana osoba może się zrelaksować. Po takim weekendzie Megan i Harry są pełni energii, co oznacza, że ​​znajomość z rodzicami aktorki odbędzie się w bardzo dobrej i harmonijnej atmosferze. "
Сейчас Меган и Гарри полны сил Czytaj także
  • Książę Harry po raz pierwszy wspomniał w oficjalnym przemówieniu Megan Markle
  • Stopy Megan Markle zrobiły furorę w sieci
  • Autor opowieści o zaręczynach księcia Harry'ego i Megan Markle mówił o szczegółach tej sesji zdjęciowej

Przyszły znajomy z rodzicami Megan Markl

Fakt, że książę Harry jeszcze nie spotkał się z mamą i tatą wielu fanów jego narzeczonej był zdziwiony. Rzeczywiście, jest to bardzo dziwne i dlatego rodzina królewska zdecydowała się usunąć tę wadę. Pod koniec zeszłego tygodnia ogłoszono, że książę Harry spotka się z rodzicami swojej narzeczonej. To prawda, że ​​tak się stanie na przemian, a 1. pojawi się przed monarchą, matką Megan Doria Redlan. Plotka głosi, że w tym tygodniu kobieta poleci do Londynu, gdzie jest niecierpliwie wyczekiwana. Jeśli chodzi o ojca aktorki, Thomas Markle również odwiedzi Wielką Brytanię, choć trochę później.

Томас и Меган Маркл

Thomas i Megan Markle

Меган Маркл с мамой

Megan Markle z mamą