Ślub Ellen DeGeneres i Portier de Rossi, pomimo niekonwencjonalności, został uznany za jeden z najsilniejszych w show biznesie. Jednak pomiędzy 58-letnią gwiazdą telewizji i 43-letnią aktorką prowadził czarny kot. Zdaniem osoby z wewnątrz, Portia zakochała się w mężczyźnie i jest gotowa rzucić Ellen!

Koniec harmonii

Degeneres i de Rossi żyją razem przez około dwanaście lat. W 2008 roku postanowili zalegalizować związek i sformalizować swój związek.

Przez cały ten czas, ku zazdrości wielu, panowała pełna idylla między dwiema blondynami, która została zniszczona przez kolegę z aktorki na planie serialu "Skandal", pisze prasa zagraniczna.

Helene rzekomo stwierdziła, że ​​nie zamierza tolerować zdrady Portii, a ona z kolei nie zamierza porzucić swojej pasji i zdjęła obrączkę ślubną. Teraz para konsultuje się z prawnikami o rozwodzie i decyduje, jak podzielić majątek na 220 milionów dolarów!

Czytaj także
  • Alex Rodriguez powiedział Ellen Degeneres "kolejną" wersję randek z Jennifer Lopez
  • Amy Schumer potwierdziła swój romans z szefem kuchni, publikując swoje pierwsze zdjęcie ze swoim chłopakiem
  • Daję dzbanek: śmiali się z sieci, jakby gwiazdy wyglądały bez zębów!

Zła skała

Prowadzący najpopularniejszy talk show w Stanach Zjednoczonych na skraju rozpaczy i oburzony gniewem. Faktem jest, że Degeneres miał wcześniej romans z Anne Heche. W rezultacie aktorka zakochała się w operatorze Colemana Laffuna i opuściła ją. Następnie gwiazda "Innego Świata", po zmianie orientacji, poślubiła chłopaka i urodziła dziecko. Teraz Heche ma nowego męża i drugie dziecko.

Czy de Rossi powtórzy los swojego poprzednika, a historia się powtórzy?

Жена Эллен Дедженерес бросает ее ради парня, пишут СМИ Портия де Росси влюбилась в коллегу по сериалу «Скандал» Обманутая Эллен Дедженерес требует развода
Телеведущая не простила актрисе изменуОни прижили вместе 12 лет Для всех Эллен и Портия были идеальной парой и везде появлялись  вместе