Ellie Golding nagle poczuła się źle i poszła do lekarzy. Po kompleksowym badaniu lekarze zdiagnozowali wyczerpanie jako 29-letnia brytyjska piosenkarka i nakłaniali ją, aby dobrze odpoczęła. Jeśli nie spełni swojej recepty, ryzykuje utratę głosu na zawsze.

Tajemnicza choroba

Rzecznik Ellie Golding ogłosił odwołanie dwóch pokazów artysty na Łotwie i w Finlandii. Fani wokalisty byli zdenerwowani i głęboko zmartwieni. Blond piękno, aby zapobiec plotkom, wyjaśnił powód odwołania koncertów.

Czytaj także
  • Natalia Vodianova zgromadziła gwiazdy na Targach Fabulous Fund z okazji Halloween
  • Vivienne Westwood ukoronowała Pamelę Anderson
  • W Londynie, światowa premiera "Bridget Jones 3"

Pracoholik Ally

Od początku roku Golding zdołał dać ponad sto koncertów i pracował prawie na wyczerpaniu do niedawnego festiwalu w Glastonbury, gdzie czuła się wyciśnięta jak cytryna. Jeśli utalentowana blondynka była gotowa znosić zły stan zdrowia, groźba utraty głosu z powodu zmęczenia więzadeł okazała się dla niej ważnym argumentem, aby oderwać się od szaleńczej działalności koncertowej.

W swoim przemówieniu Elie powiedziała:

"Lekarze zalecili mi, aby nie mówić ani nie podróżować. Ale na pewno wrócę. "

Dodajmy, że następny koncert wokalisty zaplanowano na 31 lipca, po pokazie w Chicago, poleci do Nowej Zelandii i Australii w ramach swojej światowej trasy koncertowej.

Элли Голдинг выглядит уставшей Британской певице необходим отдых иначе она потеряет голос Элли на фестивале в Гластонбери