Serce piękna Elle Macpherson, która otrzymała dla swoich danych zewnętrznych głośne przydomek Ciało (przetłumaczone na rosyjskie "Ciało"), znów jest wolne. Zachodnie media podają, że 53-letnia supermodelka pożegnała się ze swoim bogatym mężem, 46-letnim biznesmenem Jeffreyem Sofferem.

Koniec opowieści

El Macpherson i Jeffrey Soffer, którzy zaczęli spotykać się w 2009 roku, związali się z węzłem małżeńskim na wyspie Fidżi w lipcu 2013 roku. Kochankowie, którzy mieli przerwę w powieści, odnowili związek po poważnym wypadku helikoptera, w który wpadł miliarder, bez przyjaciela. A po czterech latach małżeństwa sielanka się skończyła.

Эль Макферсон и ее супруг-миллиардер Джефф Соффер

Elle MacPherson i jej miliarder małżonek Jeff Souffer

Macpherson, zabierając dwóch synów ze związku z finansistą Arpadem Bussonem i osobistymi rzeczami, opuścił luksusową rodzinną rezydencję w Indian Grück, wartą 26 milionów dolarów, i teraz szuka nowego domu w Miami. Co się stało?

Дом Эль Макферсон и Джеффри Соффера на острове Индиан Крик

Dom El Macphersona i Jeffreya Sofferów na Indian Greek Island

Liczne oszustwa czy po prostu przyjaźń?

Podczas gdy przedstawiciel pary milczy, osoby zaangażowane zgłosiły się, aby wyjaśnić sytuację. Twierdzą, że El ma dobre powody, by podejrzewać, że Geoffrey ma pełne miłości związki z boku. MacPherson jest pewien, że jej mąż zdradził ją z kilkoma kobietami, ale Soffer upiera się, że tylko związki platoniczne są powiązane z tymi damami, źródłem bliskim małżonkom.

Супруги Эль Макферсон и Джефф Соффер

El MacPherson i Jeff Soffer

Czytaj także
  • Supermodelka Elle Macpherson Porada: Jak wybrać idealny drink na imprezę
  • 53-letni model El Macpherson uderzył fanów swoimi idealnymi formami
  • Wymieniając szóstą dekadę, El MacPherson udostępnił zdjęcie w kostiumie kąpielowym

El jest wyczerpany zazdrością i chce rozwodu. Zna swoją własną wartość i jest gotowa, by iść dalej, więc mimo wszystkich perswazji Jeffreya model nie da mu drugiej szansy.