Fani Megan Fox, która szczerze się martwiła, że ​​ciężarna aktorka zostanie sama z trojgiem dzieci, może spać spokojnie. Pewnego dnia wycofała oświadczenie o rozwiązaniu złożone rok temu.

Mała zemsta

Megan Fox chciała rozwodu z Brianem Austinem Greenem, powołując się na "nie dające się pogodzić różnice". Małżonek nie był zachwycony jednostronną decyzją żony i, dla brudnej sztuczki, zażądał, aby Megan, która zarabia więcej, płacił comiesięczne alimenty. Fox odmówił spełnienia żądań Greena. W rezultacie sędzia nie mógł się szybko rozwodzić.

Czas na myślenie

Kochankowie oczywiście zajmowali się materialną stroną sprawy i opieką nad swoimi dwoma synami. Pomiędzy argumentami nieco się rozluźnili i stworzyli kolejne dziecko.

Aktorka, która zgłosiła interesującą sytuację w kwietniu, nie ukrywała, że ​​ojciec jej dziecka jest nadal jej mężem. W tym samym czasie Megan chciała połaskotać nerwy Briana i nie spieszyła się z przypomnieniem dokumentów rozwodowych.

Wkrótce narodziny, a jej mąż otoczył ją z troską i uwagą, pomyślał Fox i oficjalnie unieważnił jej petycję.

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • Relacje Megan Fox z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym body i niebieskich obcisłych dżinsach podczas prezentacji własnej linii bielizny

Urlop rodzinny

Aby uhonorować pojednanie, Fox i Green udali się do modnej restauracji Malibu "Nobu", gdzie samotni, zostawiając jej synów z nianią, delektowali się smacznym obiadem.

Меган Фокс официально отменила свой развод Супруги решили отпраздновать это событие в ресторане Nobu в Малибу Меган выглядела потрясающе  в черном длинном платье
На ногах красавицы были удобные сандали без каблука30-летняя актриса и ее 42-летнего муж  ждут своего третьего ребенкаБрайан Остин Грин  с 3-летним Ноа и 2-летним Бодхи