W Los Angeles odbyła się druga doroczna impreza charytatywna Diamond Ball, prowadzona przez Rihannę, do której przyjechali wszyscy najlepsi przyjaciele piosenkarza. Wśród obecnych byli Kylie Jenner, Zendai, Emily Ratazhkovski, Jada Pinkett-Smith, Isabella Lindblum i inni.

Dobre uczynki

Trzy lata temu Rihanna założyła Fundację The Clara Lionel, fundację charytatywną, którą nazwała ku pamięci swoich dziadków.

Organizacja zajmuje się finansowaniem projektów społecznych w takich dziedzinach, jak opieka zdrowotna, edukacja, kultura. Fundusz potrzebuje pieniędzy na działalność funduszu, więc wokalista organizuje uroczysty wieczór, aby zebrać pieniądze.

Czytaj także
  • Rihanna w kominiarce nadal szokuje fanów ekstrawaganckimi ubraniami
  • Obraz dnia: Niesamowity strój Rihanna na Coachella
  • 12 z naszych gwiazd, które naprawdę chciały być sexy, ale coś poszło nie tak ...

"Diamentowa kula"

Gospodyni imprezy dokładnie przemyślała swój strój i pojawiła się przed gośćmi w lśniącym stroju z peleryną w kolorze szampana Christian Dior. Spektakularne szpilki, diamentowy naszyjnik i pierścionki dopełniają wygląd.

Kylie Jenner przybyła na wieczór w towarzystwie swojego chłopaka Tyga. Młody uwodziciel miał obcisłą sukienkę z długim pociągiem od August Getty Atelier.

Aktor Will Smith z dumą spojrzał na swoją małżonkę Jadę Pinkett-Smith. Aktorka wybrała sukienkę od Zuhair Murad, która miała odcięty od uda.

Emily Rajtajkowski nie nosiła sukienki z dekoltem w szpic i wyglądała dość skromnie w sukience Zac Posena.

В Лос-Анджелесе отгремел благотворительный бал Рианны Хозяйка вечера в эффектном наряде от Christian Dior Заботливая тетя с племянницей
Кайли Дженнер в платье от August Getty AtelierTygaДжада Пинкетт-Смит в туалете от Zuhair Murad и Уилл Смит
Эмили Ратажковски в наряде от Zac PosenЗендая КоулманИзабелла Линдблум