Enrique Iglesias, niechętnie, wywołał publiczny skandal na Sri Lance. Organizatorom koncertu wokalisty w tym kraju, który odbył się w ramach jego światowej trasy koncertowej "Love and Sex", grozi chłosta jadowitymi ogonami płaszczek. Taka propozycja została złożona przez szefa państwa Maytripal Syerisen.

Obsceniczne zachowanie

Koncert Enrique Iglesiasa odbył się w tabeli Sri Lanki Colombo na stadionie rugby 20 grudnia i był wielkim sukcesem. Fani gwiazdy byli tak zadowoleni z przybycia ich idola, że ​​zapomnieli o wstydu i standardach przyzwoitości, powiedział prezydent.

Kobiety w euforii zdejmowały bieliznę i zarzuciły biustonosze Iglasias, a szczególnie zwinnie wspięły się na scenę i ją pocałowały.

Ponadto Sirisen oburzył się z wygórowanych cen biletów, które kosztowały nawet 350 USD.

Czytaj także
  • Anna Kournikova i Enrique Iglesias po raz pierwszy pojawili się publicznie po urodzeniu dzieci.
  • Nic dziwnego i zdezorientowanego? Anna Kendrick przyjmuje gratulacje z okazji urodzin bliźniąt Anny Kournikovej
  • Pierwsze zdjęcia bliźniaczek Anny Kournikovej i Enrique Iglesiasa

Surowa kara

Jak wyjaśnił szef Sri Lanki, takie zachowanie jest sprzeczne z moralnością i kulturą kraju. W tym samym czasie głowa państwa uważa, że ​​kara powszechna w średniowieczu powinna być stosowana tylko w odniesieniu do organizatorów spektaklu. Oni, a nie kobiety, które oczywiście również są winne, zasługują na chłostę, podkreśla Sirisena.

Iglesias i jego zespół nie skomentowali jeszcze roszczeń wysuniętych przez prezydenta Sri Lanki.

Организаторов концерта Иглесиаса в Шри-Ланки ждет суровое наказание Президент страны Майтрипала Сирисена предложил побить их ядовитыми хвостами скат На концерте поклонницы певца срывали с себя бюстгальтеры