Nie mieszaj wykorzystywania seksualnego, nękania z męską konkubinacją kobiety - otwarcie wezwał hollywoodzkiego aktora Matta Damona i natychmiast zapłaciłeś za jego szczerość z dziennikarzami. Były kochanek Minnie Driver i Alice Milano wypowiedziały się przeciwko niemu, uruchamiając flashmob przeciwko przemocy seksualnej z hashtagiem #Metoo na portalach społecznościowych.

Aktor podzielił się swoimi przemyśleniami na temat tego, co dzieje się w Hollywood i sprawie Harvey Weinstein:

"Ja, podobnie jak wielu mężczyzn, wierzę, że istnieje pewien zakres zachowań ... Istnieje ogromna różnica pomiędzy aktywnymi zalotkami a wykorzystywaniem dzieci, przemocą, czy zgadzasz się? Nie ma potrzeby mieszania wszystkiego na jednym stosie, aby mylić i potępić bezkrytycznie! "
Алиса Милано осудила Мэтта Деймона

Alice Milano potępiła Matta Damona

Alisa Milano zareagowała emocjonalnie na wywiad i dodała na Twitterze post na swojej stronie z hashtagiem #MeToo:

"Drogi Matt Damon, żyjemy w świecie, w którym mikrokosmos tworzy świat makr. Żyjemy w kulturze, która pozwala nam otwarcie wyrażać nasz punkt widzenia w momentach niezadowolenia i oburzenia na dużą skalę - to prawda! Wiele kobiet, w tym ja, padło ofiarą przemocy seksualnej i każdego "spektrum" męskiego zachowania, o którym mówiliście w wywiadzie. Są to bolesne emocje i wiążą się z patriarchalną naturą społeczeństwa, misyginią, która od dawna uważana jest za normę, a nawet popierana. Jesteśmy zmęczeni ciszą, jesteśmy oburzeni tym, że ktoś za nami tęskni i uważa to za normalne. A teraz jesteśmy zmuszeni wątpić w nasz punkt widzenia i zdrowie psychiczne. Jesteśmy oburzeni, że nie wolno nam było o tym mówić wcześniej, a teraz "zamknij usta". Rak ma kilka etapów, niektóre można wyleczyć w początkowej fazie, a niektóre nie, dlatego konieczna jest natychmiastowa interwencja chirurgiczna, bez znieczulenia. Zrobimy to samo z "molestowaniem seksualnym", szykanowaniem i wszelkimi przejawami przemocy wobec kobiet. "

Były ukochany Minnie Driver również wystąpił przeciwko Mattowi Damonowi:

"Ciekawe, jak molestowanie seksualne, gwałt, ataki i" zaloty "można odróżnić w męskich głowach. Przez większość czasu jesteś głuchy na to, co dzieje się z bezprawiem i, jak się okazuje, sam stajesz się częścią problemu. Czy jest niesamowity? Niestety, nie. "
Мэтт Деймон и Минни Драйвер

Matt Damon i Minnie Driver

Czytaj także
  • Top 25 amatorskich skeczy dla filmów nagrodzonych Oscarem
  • Blake Lively, Nicole Kidman, Matt Damon i inne gwiazdy gratulowały gazecie Urals Kopeysky Rabochy
  • Losowanie na żywo: jak George Clooney i Matt Damon rozbawili Jimmy'ego Kimmela

Przypomnij sobie, że w wyniku szaleństw związanych z ujawnianiem opowieści o seksualnym wydźwięku, w głównej roli w łóżku z reżyserami i producentami, wiele aktorek i przedstawicieli holenderskiego establishmentu postanowiło ubrać się w czarne suknie podczas ceremonii wręczenia Złotych Globów. Zachodni dziennikarze są przekonani, że historie i rewelacje będą kontynuowane podczas nagród. Usłyszymy nie tylko głośne wyrażenia o równości płci, ale także zobaczymy nowe nazwiska na "czarnej liście" Hollywood.