Po prawie jedenastu latach małżeństwa ta urocza para małżeńska postanowiła się rozstać. Dlaczego Megan Fox i Brian Austin Green się rozpadli nie są znane, ale pogłoski mówią, że uczucia ostygły z powodu nieporozumień w karierze. Para ma dwoje małych dzieci. Starszy, Noe, trzy lata i najmłodszy, Bodi, tylko półtora. Brian zawsze chciał, aby jego żona była bardziej w domu, ale ostatnio miała obsesję na punkcie nowych ról. Prawdopodobnie trudno jest połączyć udaną karierę w Hollywood z rolą żony i matki, ale istnieje wiele jasnych par przykładów, które to potrafią. Rozwód Megan Fox i Brian Austin Green nie zostały jeszcze wydane, a dzisiaj para nie stara się już zachować starej sielanki.

Historia miłości

Ich historia miłosna zaczęła się w 2004 roku, trzydziestoletni Brian i osiemnastoletnia Megan spotkali się podczas kręcenia niezapomnianego serialu Queen of the Screen. Uczucia rozbłysły niemal natychmiast, mimo że Brian opierał się temu aż do końca. Właśnie zerwał ze swoją żoną, z którą miał już dziecko. Ale Megan udało się nie tylko pocieszać go w tym trudnym okresie, zdobyła serce, dała mu pewność siebie i tchnęła nowe życie w rozczarowanego mężczyznę. Megan sama przyznaje, że zakochała się od pierwszego wejrzenia i postanowiła za wszelką cenę wygrać tego mężczyznę. Celowa dziewczyna po raz kolejny udowodniła, że ​​jest na ramieniu, a dwa lata później Brown złożył Lisowi ofertę. Ślub został przełożony z różnych powodów, a potem zerwali się kochankowie. Na temat rozwoju stosunków miała wpływ wiek Megan, ponieważ aktorka uważała się za zbyt młodą i nie poważną do małżeństwa. A prasa nie przegapiła okazji, by oczernić dziewczynę w wietrznej postawie wobec mężczyzn. Sama Megan twierdzi, że w jej życiu było tylko dwóch mężczyzn i nikt nie ma powodu, by odrzucać pogłoski o jej niewierności.

Około dziesięciu miesięcy rozstania poszło na korzyść kochanków. Skomentowali to jako przerwę, która była niezbędna dla obu. Prawie rok później Brian i Megan spotkali się ponownie, a uczucia stały się tylko silniejsze, znaleźli głębokość niezbędną do życia rodzinnego. W okresie separacji aktorka spotkała się z partnerem w filmie "Transformatorzy" Shaya Labafa, aby pogłoski o jej niewierności i frywolności nie były tak puste. Ale ku uciesze fanów i sympatyków pary aktorów, ślub, w którym Megan Fox i Brian Austin Green skromnie grali w sekrecie przed wszystkimi, wciąż miał miejsce. Na wybrzeżu oceanu byli tylko Brian, Megan i jego sześcioletni syn z pierwszego małżeństwa. Green przyznał później, że w ślubie ślubnym powiedział, że nigdy nie był tak pewny niczego w swoim życiu, tak jak był w małżeństwie z Megan. Tego dnia nazwał doskonały początek życia rodzinnego, z którym musieli się zmierzyć.

Брайан и Меган 1Брайан и Меган 2Брайан и Меган 3
Nie na niebiesko

Małżonkowie dzieci nie pojawili się natychmiast. Najpierw Megan musiała nauczyć się, jak dogadać się z synem Briana Cassiusa. Niespodziewanie młoda dziewczyna od razu znalazła wspólny język, dużo mówiła, dbała, a dziennikarze zauważyli je więcej niż raz w tej samej sukience . Czy to nie jest słodkie? W dniu 27 września 2012 r. Para miała swoje pierwsze dziecko, Noah. W niecałe dziesięć miesięcy Megan i Bryan ogłosili nową ciążę. Wydarzenia rozwijały się tak szybko i pewnie, że nie było wątpliwości co do szczerości i miłości między nimi. Dzieci, które Megan Fox i Brian Austin Greene nieustannie zabierały ze sobą wszędzie, sprawiły, że rodzina od dawna uważana była za wzorową w Hollywood. Nowe słodkie zdjęcia regularnie pojawiały się w sieci, gdzie obejmowały lub całowały. Na wszystkich stronach małżonkowie pojawili się razem i dumnie zademonstrowali swoje szczęście rodzinne . Być może ich separacja - to kolejny kryzys w trudnych związkach. Oficjalne doniesienia o rozwodzie Megan Fox i Brian Austin Green nie zostały jeszcze przyjęte, ale aktorka złożyła już pozew o rozwód.

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • Relacje Megan Fox z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym body i niebieskich obcisłych dżinsach podczas prezentacji własnej linii bielizny

Jak rozwinie się ich dalsze życie? Małżonkowie mają dwoje wspólnych dzieci, więc mimo wszystko utrzymują przyjazne stosunki.

Беременная Меган Фокс и Брайан Остин Грин Меган Фокс и Брайан Остин Грин на прогулке Меган Фокс и Брайан Остин Грин в бассейне
Меган Фокс и Брайан Остин Грин в отпускеМеган Фокс и Брайан Остин Грин на Гавайях 2Меган Фокс и Брайан Остин Грин на пляже
Меган, Брайан и его сын КассиусМеган Фокс с сыном НоаМеган Фокс и Брайан Остин Грин с детьми