Niedawno amerykańska aktorka Megan Fox pojawiła się publicznie z zaokrąglonym brzuszkiem. Stało się jasne, że kobieta wkrótce zostanie matką po raz trzeci. Jednak fani aktorki martwią się nie tylko o płeć przyszłego dziecka i czas trwania ciąży, ale także o to, kto jest ojcem dziecka, ponieważ prawie rok temu Megan wniosła o rozwód.

Fox tworzy kolaże w Internecie

W CinemaCon w kwietniu tego roku, kiedy aktorka po raz pierwszy pojawiła się w zmienionych formach, Megan nie powiedziała ani słowa o ojcostwie, ale kilka dni później na swojej stronie na Instagramie opublikowała zabawny kolaż. Były 3 fotografie mężczyzn z lisem, a pod nimi mały napis: "Nie są ojcami mojego nienarodzonego dziecka!". Oznacza to, że możesz bezpiecznie usunąć z listy kandydatów Shayu LaBafa, Will Arnett i Jake Johnson. Być może fani zastanawialiby się przez długi czas, gdyby jej mąż Brian Austin Green nie wydał głośnego oświadczenia.

Brian - ojciec trzeciego dziecka

Wczoraj, przed wyścigiem Grand Prix Toyoty, który odbył się w Kalifornii, gwiazda serii "Beverly Hills 90210" udzieliła krótkiego wywiadu dla magazynu People. "Tak, Megan i ja będziemy mieć kolejne dziecko!" Wiesz, jego narodziny nie były w naszych planach. Żadne z naszych dzieci nie zostało zaplanowane. Wszystko dzieje się jak zwykle, a ponieważ mamy dzieci, oznacza to, że jest to konieczne. Chociaż jest to, oczywiście, szaleństwo - troje małych dzieci w moim wieku, bo w tym roku zrobię 43! ", Zaczął mówić Brian. Ponadto, po urodzeniu dzieci, zapalony kierowca całkowicie zmienił swoje podejście do życia i śmierci. "Po tym, jak zostałem ojcem Noego i Bodhi, całkowicie zmieniłem wrażenia, które odczuwam ze sportów ekstremalnych. Mogę powiedzieć z całą pewnością, że wyścig jest fajny, ale potem pamiętam, że ważne jest, abym pozostał nietknięty "- zakończył wywiad Brian Austin Green.

Czytaj także
  • 14 najbardziej kapryśnych gwiazd, z którymi jest naprawdę ciężko pracować
  • Relacje Megan Fox z prasą - wywiad i sesja zdjęciowa magazynu Style Verify
  • Megan Fox w koronkowym body i niebieskich obcisłych dżinsach podczas prezentacji własnej linii bielizny

Fox i Green razem od ponad 10 lat

Aktorzy zaczęli spotykać się w 2004 roku, aw 2010 roku zagrali wesele. Wkrótce mieli dwóch synów, a latem 2015 roku Megan ogłosiła, że ​​złożyła wniosek o rozwód, odnosząc się do "nieporozumień" panujących pomiędzy aktorami. Jednak po wieści o trzeciej ciąży postępowanie rozwodowe w sprawie Fox zostało zawieszone na czas nieokreślony.

Брайан Остин Грин Беременная Меган Фокс Коллаж, который разместила актриса в интернете
Брайан Остин Грин на Toyota Grand Prix в КалифорнииБрайан Остин Грин отец третьего ребенка МеганУ пары это не первая беременность
У актеров есть уже двое сыновейМеган и Брайан теперь много времени проводят вместеАктеры пока не планируют развод