Uparty i wyrafinowany "koszulowy facet" i zdobywca serc, Adriano Celentano, nadal jest charyzmatyczny i czarujący. Mobilny mediolan, który otrzymał przydomek "Molledzhato" ("na sprężyny") od swoich rodaków za szczególną energię, jest nie tylko sławnym piosenkarzem i aktorem, ale także reżyserem, producentem i kompozytorem, postacią publiczną i dobrym człowiekiem rodzinnym.

Pół wieku sławy

Kariera Celentano rozpoczęła się, gdy nie miał jeszcze dwudziestu lat. Podczas swojego twórczego życia próbował się na wiele sposobów. Jego piosenki obejmują nie tylko miłość, ale także tematy społeczne i polityczne. Muzyka dla Adriano Celentano zarówno w młodości, jak i teraz jest sposobem na rozmowę z ludźmi i wyrażanie swoich pomysłów.

Jeśli zaś chodzi o kino, Celentano, będąc dalekim od klasycznej koncepcji "przystojnego", z łatwością udało się zdobyć serca kobiet w różnych krajach. Mimo że wygląda na to, że powinien w tym wieku, Adriano Celentano pozostaje rozpoznawalnym i niewątpliwie ukochanym artystą. Wszystko dzięki ekspresyjnemu barytonowi, poczuciu humoru i talentowi, w tym talentowi reinkarnacji: w muzyce - od italo-disco do romantycznego rocka, na ekranie - od ponurej nienawiści do uśmiechniętego chuligana. Jest zarówno komikiem, jak i mistrzem dramatu.

Pół wieku miłości

Celentano osiągnął szczyt popularności w latach 80., szczególnie w Związku Radzieckim. Film "Poskromienie złośnicy" trafił do kin już kilka miesięcy z rzędu, a aktor otrzymał entuzjastyczne listy od sowieckich fanów. Wiadomo, że wykonawcy głównych ról Ornelli Muti i Adriano Celentano na planie "obracali" powieść, teraz jednak każdy z nich ma życie. Ornella Muti jest żonata Ma dwie córki i syna, otworzyła kilka butików z biżuterią.

A co z "upartym"? - Adriano Celentano mieszka teraz z żoną w willi w Galbiate (włoska prowincja Lecco), w pobliżu malowniczej góry Monte Barro. Claudia Mori - aktorka, spotkali się na planie filmu "Jeden dziwny typ" i potajemnie poślubili w 1964 roku. Ich związek nie mógł wstrząsnąć niczym, nawet skandalicznym "biurowym romansem" Adriano i Ornelli. Słynny Włoch nie mógł opuścić swojej wiernej żony ze względu na przemijającą pasję i przyniósł Claudii publiczne przeprosiny, po czym został zabrany z powrotem do rodziny. Od tego czasu para jest nierozłączna, aw 2014 roku obchodziła złoty ślub i nadal wydawała książkę "Claudia Mori. Adriano Celentano. Zapaśnik dwóch zakochanych.

Żony Celentano mają troje dzieci: syna Giacomo, piosenkarza i dwie córki: Rositę, prezenterkę telewizyjną i Rosalind, artystkę i aktorkę.

Man fajerwerki - co robi teraz użytkownik Adriano Celentano?

Adriano Celentano jest entuzjastyczną osobą, a jego dzieło w różnych przejawach żyje teraz. Pomimo tego, że jest daleko ponad siedemdziesiąt lat, jego działalności można zazdrościć. Na przykład, wraz ze słynną włoską piosenkarką Miną, pisze nowy krążek, który ma się ukazać wiosną 2016 roku.

To niesamowite, co robi teraz Celentano: Adriano pracował jako praktykant zegarmistrza jako chłopiec, a jego ulubionym hobby jest ... naprawa zegarków. "Moje drugie zajęcie to artysta. Używam tego handlu, by wyrazić to, w co wierzę ... Najwyższym obowiązkiem artysty jest protest przeciwko niesprawiedliwości "- mówi. A to nie są tylko słowa: gwiazda pop zajmuje się działalnością społeczną i jest znanym żarliwym przeciwnikiem korupcji. Poza tym Celentano jest fanem drużyny piłkarskiej Interu w Mediolanie, uwielbia gotować (jest przy tym oddanym wegetarianinem), lubi fotografować i grać w szachy, uwielbia tenisa i bilard.

Czytaj także
  • Spotkanie z Władimirem Putinem kosztowało włoską gwiazdę ... wyrok więzienia?
  • Adriano Celentano jest pewien, że jego rodzina jest w wielkim niebezpieczeństwie
  • Stało się znane imię człowieka, z powodu którego Ornella Muti przeniosła się do Moskwy

I przychodzi do rozkoszy fajerwerków - równie jasnych jak jego własne życie.

Одна из самых известных фотографий лиричного и обаятельного Челентано С Орнеллой Мути в фильме Укрощение строптивого Харизматичный сердцеед
Джакомо Челентано с женойРозита ЧелентаноХудожница Розалинда Челентано с мамой
Адриано Челентано с женой Клаудией МориЧелентано на сценеАдриано Челентано и Мина