Liberty Ross i Jimmy Iovin postanowili zrobić niezapomniany walentynkowy dzień - wziąć ślub! Ceremonia ślubu została zamknięta i odbyła się na plaży w pobliżu ich domu w Malibu.

Panna młoda i pan młody nie zapomnieli zadzwonić do swoich gwiezdnych przyjaciół (w ceremonii wzięło udział nawet 300 osób). W święta zauważono Gwen Stefani, Lady Gagę, Eminema, Paula McCartneya, Briana Grazera, Oprah Winfrey, Taylora Kinneya, Tony'ego Bennetta, Farrell Williamsa, Ellen Degeneres, Toma Hanksa.

Romantyczne świętowanie

Zaproszeni zostali zaproszeni na wesele w czerwonych sukienkach.

Szef Apple Music i model w białej satynowej sukience wypowiedzieli wzruszające przysięgi i wypuścili girlandy z kwiatów do oceanu. Na niebie nad plażą przeleciał samolot, pisząc: "J Loves L", co oznacza "Jimm kocha Wolność".

Po tym jak nowożeńcy i goście udali się do rezydencji, gdzie na świeżym powietrzu urządzono bankiet.

Czytaj także
  • Liberty Ross stała się oblubienicą Jimmy'ego Ioviny
  • Bobby Brown twierdzi, że Whitney Houston była lesbijką
  • Melanie Brown próbowała popełnić samobójstwo

Zakończenie zaangażowania

Ross, lat 37 i Iovin, lat 62, są razem od około trzech lat. We wrześniu ubiegłego roku chłopak zaoferował pięknej dziewczynie rękę i serce, a po skandalicznym rozwodzie ze swoim pierwszym mężem, Rupertem Sanders'em, który zmienił Liberty z Kristen Stewart, jest w końcu szczęśliwa.

Церемония прошла на пляже недалеко от их дома в Малибу Жених и невеста опустили в океан роскошные гирлянды Счастливый новобрачный
Задний двор дома молодоженовПара обручилась в сентябре 2015 годаОпра Уинфри и Стидман Грейам
Хелен Ласишан и Фаррелл УильямсПапарацци заметили  Гвен СтефаниЕще одна знаменитость на свадьбе - Пол Маккартни