Wschodząca gwiazda Hollywood, Kai Skodelario, która zyskała sławę dzięki udziałowi w filmach "Milk Picks", "Running in the Labyrinth" i "The Battle of Titans", stała się prawowitą żoną słynnego aktora Benjamina Walkera. Stało się to znane z sieci społecznościowych, gdzie Kaya zamieszczał zdjęcia postaci tort weselny i uzupełniono je o odpowiednie komentarze.

Rozwój relacji przez Kai Scodelario i Benjamina Walkera

Młodzi ludzie spotkali się w 2014 roku na planie filmu "Księżyc i Słońce". Burzliwy romans aktorów zakończył się zaręczynami w grudniu tego samego roku, który nie został oficjalnie ogłoszony. Jednak Kaya zamieściła zdjęcie na swojej osobistej stronie na Instagramie z Benjaminem Walkerem, gdzie na obrączce panny młodej można było zobaczyć obrączkę ślubną. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, w kolejnej w sieci pojawiły się zdjęcia lewej dłoni Kay Skodelario, w której pokazuje pierścionek zaręczynowy z brylantem i tatuażem w imieniu swojego chłopaka Bena.

W wywiadzie Kaya przyznała, że ​​ich związek z Walkerem rozpoczął się dwa miesiące po ich spotkaniu. Młodym ludziom tak wiele czasu zajęło zrozumienie, czy istnieje między nimi wzajemna atrakcyjność. Jednak zanim to się zaczęło, związek natychmiast natrafił na trudności. Intensywne harmonogramy filmowania zarówno aktorów, jak i geografia zamieszkania (Kaya mieszkał w Londynie, a Ben w Nowym Jorku) sprawiły, że Scodelario i Walker długo się rozstawali. Ale teraz wszystko się zmieniło i mamy nadzieję, że to będzie na zawsze.

Kai Scodelario i Benjamin Walker Wedding

Fakt, że Kaya Scodelario był żonaty, fani również nauczyli się z sieci społecznościowych. Na swojej stronie na Instagramie dziewczyna z dumą przesłała z ciasta zdjęcia marcepanowych figurek, a także zdjęcia, na których ona i jej mąż siedzą na wakacjach podczas miesiąca miodowego. Sądząc po zdjęciach, okres ten był bardzo szczęśliwy w życiu nowożeńców.

Czas i miejsce uroczystości weselnych są wciąż nieznane. Teraz Kaya Scodelario i jej mąż mieszkają razem w USA na Brooklynie.

Czytaj także
  • Penelope Cruz i Naomi Campbell robią plusk na pokazie nowej kolekcji Burberry
  • Wzrost i waga Kai Scodelario
  • Aktorzy Kai Skodelario i Benjamin Walker zostali mężem i żoną

Przypomnijmy, że Benjamin Walker był wcześniej żonaty z córką Meryl Streep Mammy Gammer. Ich małżeństwo trwało 2 lata, rozpadło się w 2013 roku. Kaya Scodelario miał również długi związek z gwiazdą serii "Shameless" Elliotta Tittensora. Jednak para zerwała w tym samym 2013 roku.

Бенджамин Уокер 2 года был женат на Мэмми Гаммер Кая Скоделарио долгое время находилась в отношениях с Эллиоттом Титтенсором Кая Скоделарио известна по фильмам Малокоотсосы, Бегущий в лабиринте и Битва тит
Кая Скоделарио и Бенджамин Уокер начали встречаться спустя 2 месяца после знакомРоман Каи Скоделарио и Бенджамина Уокера довольно быстро завершился помолвкойОбручальное кольцо и татуировка Каи Скоделарио
Обручальное кольцо Каи СкоделариоКая Скоделарио и Бенджамин Уокер поженилисьПосле свадьбы Кая Скоделарио и Бенджамин Уокер проживают вместе в Бруклине